Reklama

HBO GO: Seriale

Ocena
serialu
6,7
Niezły
Ocen: 38
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bajer z Bel-Air": Popularny serial z Willem Smithem w HBO Max

Popularny serial z Willem Smithem w roli głównej - "Bajer z Bel-Air" - od dzisiaj dostępny jest w całości w HBO Max. Do serwisu dodano wszystkie sześć sezonów produkcji.

Serial śledzi losy Willa, nastolatka ze śródmieścia Filadelfii, który zostaje wysłany do Kalifornii, aby zamieszkać ze swoimi bogatymi krewnymi. Jego matka ma nadzieję, że wybiją mu oni z głowy głupie pomysły i wpoją dobre, tradycyjne wartości.

Główną rolę w serialu "Bajer z Bel-Air" zagrał Will Smith. Obok niego w produkcji wystąpili: James Avery jako Philip Banks, Alfonso Ribeiro jako Carlton Banks, Tatyana Ali jako Ashley Banks, Karyn Parsons jako Hilary Banks, Joseph Marcell jako Geoffrey Butler, a także Janet Hubert, a potem Daphne Reid jako Vivian Banks, Ross Bagley jako Nicky Banks czy DJ Jazzy Jeff jako Jazz.

Reklama

Twórcami serialu są Andy Borowitz i Susan Borowitz. Serial emitowany był premierowo w Stanach Zjednoczonych w latach 1990-1996.

Od dzisiaj wszystkich sześć sezonów serialu "Bajer z Bel-Air" jest dostępnych w serwisie HBO Max. Serial liczy łącznie 148 odcinków.

"Bajer w Bel-Air": Powstał remake kultowego serialu

1 kwietnia na platformy streamingowej Peacock zadebiutowała nowa wersja "Bajeru z Bel-Air". Tym, co ma ją wyróżniać na tle innych remake’ów popularnych seriali, jest fakt, że całkowicie zmieni się ton opowieści. Oryginalny serial był komedią sytuacyjną, tymczasem nowa wersja będzie poważną opowieścią zaprezentowaną w formie serialowego dramatu. Jednym z producentów remake'u będzie Will Smith.

To właśnie Will Smith w ubiegłym roku przedstawił światu nowego odtwórcę roli księcia z Bel-Air. W postać tę wcieli się Jabari Banks.  

Umiejscowiony we współczesnej Ameryce "Bel-Air" będzie się składał z trwających godzinę odcinków. Fabuła będzie się opierała na pierwotnym pomyśle. Bohater serialu, Will, wyruszy w podróż z ulic zachodniej Filadelfii do zamkniętych rezydencji w Bel-Air. "Bel-Air" pokaże konflikty, emocje i uprzedzenia, których nie można było zgłębić w półgodzinnym formacie sitcomu. Jednocześnie zachowa zuchwałość oryginalnego serialu - czytamy w oficjalnym opisie produkcji, której scenariusz napisał Morgan Cooper, twórca zamieszczonego w internecie trailera poważnej wersji "Bajeru z Bel-Air", który stał się inspiracją do stworzenia serialu. Wiadomo już, że na pewno powstaną dwa sezony "Bel-Air".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy