Reklama

Lena Dunham poznała męża na randce w ciemno!

Lena Dunham, gwiazda serialu HBO "Dziewczyny", niedawno stanęła na ślubnym kobiercu. Poślubiła swojego chłopaka, muzyka Luisa Felbera. W wywiadzie udzielonym "The New York Times" artysta opowiedział o początkach znajomości z żoną. Okazuje się, że para poznała się w zaskakujących okolicznościach!

Lena Dunham znalazła miłość

Lena Dunham w czerwcu ujawniła, że znalazła nową miłość. Aktorka i scenarzystka, która na początku 2018 roku rozstała się z producentem i tekściarzem Jackiem Antonoffem, zdradziła wówczas, że spotyka się z muzykiem Luisem Felberem. 

Kilka dni później para po raz pierwszy pokazała się razem publicznie, pozując na czerwonym dywanie podczas festiwalu filmowego Sundance Film Festival. W miniony weekend Dnham i Felber powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Lena Dunham poznała swojego męża na randce w ciemno

W wywiadzie udzielonym "The New York Times" mąż aktorki opowiedział o początkach ich znajomości. Okazuje się, że para poznała się na randce w ciemno zaaranżowanej przez wspólnego znajomego. 

Reklama

Mimo że para mieszka ze sobą dopiero od około czterech miesięcy, oboje niemal od samego początku byli pewni łączącego ich uczucia. Zapytany o to, czy przypomina sobie moment, w którym zrozumiał, że chce sformalizować ich związek, Felber przyznał, że ta myśl kiełkowała w jego głowie od dłuższego czasu. "Takich momentów było bardzo wiele. Moje życie nie jest filmem Disneya, w którym bohater w jednej chwili zdaje sobie sprawę z tego, z kim chce spędzić resztę życia. Ale kiedy spotykasz właściwą osobę, czujesz, że chcesz być tylko z nią. Być może zabrzmi to tandetnie, ale naprawdę uważam, że kiedy znajdziesz bratnią duszę, od razu wiesz, że to jest to. Kocham moją żonę, która jest zarazem moją najlepszą przyjaciółką" - wyznał Felber. (PAP Life)

iwo/ moc/


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama