Reklama

"Czas": Nowy miniserial z Seanem Beanem i Stephenem Grahamem w rolach głównych!

Nowy miniserial "Czas" opowiada o więźniu, którego trawi poczucie winy i oficerze stojącym przed niemożliwym wyborem. To trzymająca w napięciu historia o karze i zasadach z Seanem Beanem i Stephenem Grahamem w rolach głównych. Emisja na antenie HBO zaplanowana została od 14 grudnia.

"Czas": Fabuła serialu

Mark Cobden (Sean Bean) jest nauczycielem, mężem i ojcem, który w wypadku zabił niewinnego mężczyznę. Jest przytłoczony poczuciem winy i godzi się, a nawet czuje ulgę, dowiadując się, że został skazany na cztery lata. Rozdzielony ze swoją rodziną nie wie, co czeka go w nowym, nieprzyjaznym miejscu, gdzie bardzo szybko będzie musiał nauczyć się sztuki przetrwania. 

Eric McNally (Stephen Graham) jest natomiast funkcjonariuszem służby więziennej. Troskliwy i uczciwy Eric stara się chronić osadzonych, co jest bardzo trudnym zadaniem w zakładzie karnym, gdzie napięcie między skazanymi sięga zenitu. Kiedy pewnego dnia jeden z najbardziej niebezpiecznych więźniów poznaje jego słaby punkt, Eric staje przed trudnym dylematem

Reklama

Obsada serialu "Czas"

W serialu "Czas" występują Sean Bean (serial HBO "Gra o tron"), Stephen Graham (serial HBO "Zakazane imperium"), Siobhan Finneran, Sue Johnston, Hannah Walters, David Calder, Nadine Marshall, Michael Socha, Aneurin Barnard, Jack McMullen oraz James Nelson-Joyce.

Reżyserem serialu jest Lewis Arnold, a autorem scenariusza Jimmy McGovern.

"Czas": Premiera serialu

Serial "Czas" jest już w całości dostępny w HBO GO. Emisja na antenie HBO zaplanowana została od 14 grudnia. Serial liczy 3 odcinki.

Zobacz też: Polacy w serialach Netflixa. To początek międzynarodowej sławy?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje