HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 72
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Biały Lotos": Jennifer Coolidge zagra w drugim sezonie serialu

Aktorka znana z serii filmów "American Pie" wystąpi w kontynuacji jednego z hitów HBO pod tytułem "Biały Lotos". Drugi sezon serialu będzie opowiadał zupełnie nową historię, choć scenarzyści znaleźli miejsce dla granej przez Coolidge postaci Tanyi McQuiod.

"Biały lotos": Serialowy hit HBO

"Biały Lotos" to jeden z najlepiej ocenianych nowych seriali HBO. Opowiada historię grupy gości tytułowego hotelu Biały Lotos mieszczącego się w urokliwych sceneriach Hawajów. Wiadomo, że do końca turnusu pojawi się tam przynajmniej jeden trup. Pytanie tylko, kto zakończy wakacje śmiercią. Kandydatów jest sporo, gdy pomiędzy nieznajomymi pojawia się coraz więcej niedomówień.

Jedną z osób, które odwiedził hawajski Biały Lotos była Tanya McQuoid, która rozpoczęła wakacje niedługo po tym, jak zmarła jej matka. Głównym jej celem jest rozrzucenie prochów matki oraz zapisanie się na terapeutyczny masaż.

Reklama

"Biały lotos": Będzie drugi sezon

Sukces serialu "Biały Lotos" sprawił, że zamówiony został jego drugi sezon. Tym razem miejscem akcji nie będą Hawaje. Według niepotwierdzonych plotek, w sezonie numer dwa widzowie śledzić będą perypetie zupełnie nowego zestawu gości, którzy zamieszkają w europejskiej filii Białego Lotosu. Wśród nich, jak informuje portal "TVLine" powołując się na kilka niezależnych źródeł, będzie też postać grana przez Coolidge.

O tym, że wśród nowych gości znajdą się też niektórzy bohaterowie pierwszego sezonu mówił wcześniej twórca serialu Mike White.

White w rozmowie z "TVLine" bardzo chwalił sobie też współpracę z Coolidge. "To jedna z najbardziej zabawnych osób, jakie znam. Jest też bardzo miłą osobą. Nie udało nam się współpracować wcześniej przy innych projektach, więc to, że w końcu się to udało, jest prawdopodobnie najbardziej satysfakcjonującym elementem tego wszystkiego" - mówił. (PAP Life)

kal/ gra/

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy