Reklama

Hannibal

Hannibal

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 85
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Hannibal": Powstanie nowe "Milczenie owiec"?

Bryan Fuller, twórca serialu "Hannibal", nadal ma nadzieję na zrealizowanie kolejnego sezonu uwielbianej przez fanów produkcji.

Podczas podcastu "Shock Wave" (udostępnionego na stronie blumhouse.com), Fuller stwierdził, iż chciałby nakręcić miniserial oparty na "Milczeniu owiec".

"Filmowa adaptacja [powieści autorstwa Thomasa Harrisa - przyp. red.] jest wspaniała, ale jest w nim wiele interesujących wątków, które moglibyśmy rozwinąć w serialu telewizyjnym (6-8 odcinków)" - powiedział producent. "Mam nadzieję, że uda nam się nakręcić tę historię".

Czy możliwe jest więc zrealizowanie kolejnej serii, o którą błagają stację NBC oraz serwisy streamingowe (Netflix, Amazon) fani na całym świecie?

Reklama

Jak na razie nikt nie zdecydował się na uratowanie "Hannibala". Jednak jeśli zdarzy się cud, i serial, podobnie jak "Z Archiwum X" czy "Kochane kłopoty" miałby powrócić na antenę po dłuższej nieobecności, to problemem może okazać się grafik aktorów.

Hugh Dancy (Will) pracuje obecnie na planie drugiego sezonu "The Path", Gillian Anderson kręci "Amerykańskich bogów"), Mads Mikkelsen ostatnio bryluje na dużym ekranie ("Gwiezdne wojny: Łotr Jeden" oraz "Doktor Strange", a sam Fuller jest showrunnerem "Amerykańskich bogów".

Stacja NBC z powodu niezadowalających wyników oglądalności zdecydowała się skasować "Hannibala" w czerwcu 2015 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama