Reklama

Hannibal

Hannibal

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 81
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Hannibal": Nowa gwiazda w obsadzie

W drugim sezonie opowieści o Hannibalu Lecterze pojawią się nowe twarze. Wiadomo już, że do ekipy dołączy Cynthia Nixon.


Reklama

Niezapomnianą Mirandę z "Seksu w wielkim mieście" zobaczymy tym razem w zupełnie odmiennym wcieleniu.

W mrocznym thrillerze telewizji NBC Nixon wcieli się w Kate Prurnell - detektyw z wydziału nadzoru FBI. Poprowadzi ona dochodzenie w sprawie Jacka Crawforda (Lawrence Fishburne), związane z wydarzeniami sezonu pierwszego.

Pomimo, że rola w "Seksie w wielkim mieście" przyniosła Nixon wielką sławę i statuetkę Emmy, po zakończeniu produkcji podjęła ona wszelkie starania, aby nie dać się zaszufladkować jako twardo stąpająca po ziemi prawniczka Miranda.

Aktywnie działała na Broadwayu (za rolę w "Rabbit Hole" z 2005 roku otrzymała nagrodę Tony), zaangażowała się też w kino niezależne.

Można ją było zobaczyć u boku Susan Sarandon w filmie "Ucieczka od życia" oraz w roli Eleanor Roosevelt w "Warm Springs", który to obraz przyniósł jej między innymi nominację do Złotego Globa.

Nixon wraz z koleżankami z "Seksu..." wystąpiła w dwóch filmach fabularnych na podstawie serialu, jednak udział w produkcjach zdobywających raczej nominacje do Złotych Malin, niż Oscarów, był ambitnej aktorce wyraźnie nie w smak.

Ostatnio aktorka wyraziła nawet opinię, że nie widzi potrzeby, aby brać udział w kolejnej odsłonie opowieści o przyjaciółkach z Manhattanu.

Na małym ekranie Nixon pojawia się równie często co w filmach. Gościła między innymi w "Doktorze Housie", "Prawie i porządku" czy "Słowie na R".

W "Hannibalu", którego premiera przewidziana jest na początek 2014 roku, ma pojawić się w co najmniej kilku odcinkach.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hannibal | seriale | Cynthia Nixon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje