Reklama

Hannibal

Hannibal

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 85
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Hannibal": Niechciane dziecko NBC

Ponad tydzień po informacji, iż stacja NBC nie zamówi 4. sezonu serialu "Hannibal" i rozpoczęciu zbierania podpisów pod petycją o uratowanie produkcji, Bryan Fuller napisał na Twitterze że ani Amazon Prime, ani Netflix nie podejmą się emisji kolejnych sezonów.


Chociaż nadzieje na to, że Netflix będzie kontynuował produkcję zawsze były nikłe, to jednak wielu fanów było przekonanych, iż drugi przedstawiciel mediów strumieniowych, Amazon Prime, wykupi prawa do serialu. Jak poinformował twórca "Hannibala" tak się nie stanie. Fuller zapewnia jednak, że nadal poszukuje możliwości, aby zrealizować kolejne sezony serii.

Jednak na drodze pojawiły się kolejne problemy...

Wraz z zakończeniem serialu wygasły również kontrakty Madsa Mikkelsena i Hugh Dancy'ego. Obaj panowie zajęci są obecnie poszukiwaniem nowych ról, możliwe jest więc, że wkrótce nie będą dyspozycyjni, aby ponownie zaangażować się w produkcję.

Reklama

Jakby tego było mało, niepewny jest również powrót Bryana Fullera. Jednym z powodów dla których Amazon Prime nie uratował "Hannibala" jest dostępność producenta wykonawczego: Fuller pracuje teraz nad adaptacją powieści "Amerykańscy bogowie" Neila Gaimana, a to angaż na co najmniej rok. Stacja nie zamierzała czekać tak długo.

Kolejnych informacji o losach kultowego serialu możemy spodziewać się na rozpoczynającym się w tym tygodniu Comic-Conie. Na panelu poświęconym "Hannibalowi" pojawią się Bryan Fuller, Martha De Laurentiis, Hugh Dancy i Richard Armitage.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama