Reklama

Halo, Hans!

Ocena
serialu
6
Niezły
Ocen: 24
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kim jest Hans Klopps?

Ruszają zdjęcia do nowego serialu komediowego "Halo Hans". Jego akcja toczy się podczas II wojny światowej, a głównym bohaterem opowieści jest agent sowieckiego wywiadu, Hans Klopss, który nosi pseudonim J-24.

Serial ma być parodią słynnej "Stawki większej niż życie".

Reklama

Klopss działa w okupowanej Warszawie i tak jak jego filmowy pierwowzór na co dzień nosi mundur niemieckiego oficera. W roli przystojnego agenta J-24 zobaczymy Bartka Kasprzykowskiego, znanego dotychczas z roli Wojciecha w serialu "M jak miłość".

"Nie wiem, jaki będzie odbiór Hansa w moim wykonaniu, ale mam nadzieję, że dobry" - powiedział aktor.

"To zupełnie inna, całkowicie komediowa rola i to mnie właśnie w niej pociągnęło. Bardzo cię cieszę, że to na mnie trafiło i czeka mnie taka przygoda. To chyba fajny moment na zmianę mojego wizerunku".

Aktor przyznał się, że na początku był bardzo zaskoczony tą propozycją, ale nie zastanawiał się długo nad jej przyjęciem.

"Nie przypuszczam, żeby fanki tego serialu zemdlały na mój widok w mundurze" - dodał ze śmiechem.

Przeciwnikiem agenta J-24 będzie major SS, Hermann Brudner, w którego wcieli się Piotr Pręgowski.

"W mundurze esesmana czuję się dobrze. Moim zadaniem będzie wytropienie tajemniczego szpiega, rozszyfrowanie go i pognębienie, ale może się okazać, że nie będzie to takie proste" - powiedział aktor.

Pan Piotr tajemnic scenariusza nie chciał jednak zdradzić, bo obowiązuje go tajemnica wojskowa, ale zapewnił, że z ekranu usłyszymy słynne zdanie - "Brunner, ty świnio!".

Na ekranie zobaczymy też Artura Barcisia, w roli wartownika w Alei Szucha, oraz Cezarego Żaka, który zagra rezydenta radzieckiego wywiadu w Warszawie, pułkownika Jabłuszenko. Jak to w opowieściach szpiegowskich bywa, na ekranie nie zabraknie też pięknych kobiet. Tamara Arciuch wcieli się w rolę Pięknej Nieznajomej, a Małgorzata Socha zagra łączniczkę AK o pseudonimie Jasna.

Reżyserem jest Wojciech Adamczyk, a cały serial zobaczymy na antenie Polsatu. Zdjęcia do serialu ruszą 12 lutego. Na razie Polsat zamówił trzynaście odcinków, ale producenci mają nadzieję, że serial spodoba się widzom i nakręcą co najmniej cztery razy tyle. Na razie w dawnych halach fabrycznych w Ursusie wybudowano największe w Polsce dekoracje filmowe, które zajmują ponad 1,5 tysiąca metrów kwadratowych. Są tam prawdziwe ulice, po których mogą jeździć samochody i jest cała fasada pałacyku w Alei Szucha.

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje