Reklama

Fatmagülün Suçu Ne

Grzech Fatmagül

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 4582
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Grzech Fatmagül": Engin Öztürk uwodzi uśmiechem

W tureckich telenowelach królują kruczowłosi i ciemnoocy przystojniacy. Engin Öztürk jest wyjątkiem – ma niebieskie oczy i rudawe włosy.

Poznaliśmy go w serialu "Wspaniałe stulecie". Grał tam rolę Selima, syna Hürrem i Sulejmana Wspaniałego, najmniej udanego ze wszystkich książąt, ale to on został następcą wielkiego sułtana. Krępy i otyły, zwany przez poddanych opijusem, bardzo różnił się od odtwarzającego go aktora - wysokiego i smukłego.

Reklama

Obecnie Engina Öztürka oglądamy w "Grzechu Fatmagül". Tę pierwszą większą rolę otrzymał jeszcze na studiach.

Gra tu rozpuszczonego syna bardzo zamożnych rodziców, Selima Yasarana, jednego z gwałcicieli Fatmagül. Pasuje do roli złotego młodzieńca znad Bosforu. Prawie 190 cm wzrostu, rozbrajający uśmiech, no i wspomniane już niebieskie oczy.

Niedoszły pilot

Prywatnie w niczym nie przypomina swoich ekranowych bohaterów. Miły, sympatyczny domator, bardzo przywiązany do rodziny. Zdyscyplinowany, bo miał być żołnierzem.

Tego bardzo pragnął jego ojciec, zawodowy oficer, który miał trzy córki, więc gdy tylko syn przyszedł na świat, to od razu widział go w szeregach armii.

Engin za namową ojca poszedł do wyższej szkoły lotnictwa, wiedział jednak, że nie będzie pilotem. Studia ukończył, ale zaraz potem przeniósł się do szkoły teatralnej.

Cztery lata temu zdobył dyplom aktora. Już podczas studiów dorabiał w serialach, nauczył się też grać na fortepianie i klarnecie.

Rudowłosy przystojniak szybko został zauważony przez producentów i reżyserów. Dziś, mając 30 lat, już jest uważany za gwiazdora.

Brak czasu na miłość

Ciągle jest kawalerem, ale sądząc po życiorysach tureckich aktorów, to w większości dosyć późno decydują się oni na małżeństwa. Ma więc czas.

Engin nie stroni od kobiet, ale twierdzi, że miłość jest bardzo absorbująca, a on jest całkowicie pochłonięty aktorstwem i nie ma czasu na pielęgnowanie uczucia. Mimo to przeżył kilka gorących związków, głównie z koleżankami po fachu i to nawet bardzo znanymi.

Jego bliską przyjaciółką była np. Hande Doğandemir, która dla niego zostawiła Okana Yalabika, czyli Ibrahima Paszę ze "Wspaniałego stulecia". Prasa pisze, że Engin bardzo kocha swoje siostry i dlatego szuka podobnej do nich partnerki. Być może. Niedawno zaskoczył wszystkich romansem ze starszą od siebie o kilkanaście lat aktorką.

Bardzo ładną. Na razie ten niebieskooki przystojniak nie złożył przysięgi małżeńskiej. Fakt ten bardzo cieszy jego wielbicielki. Może zauważy którąś z nich?

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje