Reklama

Game of Thrones

Gra o tron

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1478
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Samuel L. Jackson streszcza "Grę o tron"

"Zima nadchodzi". HBO przygotowało świetną promocję swojego sztandarowego serialu.

Co prawda szósty sezon serialu zakończył się pod koniec czerwca, ale za niedługo najnowszy rozdział zawita na płyty Blu-Ray (pojawił się już w ofercie serwisu Amazon) a sezony 1-5 trafiły na iTunes.

Reklama

HBO wpadło więc na genialny sposób dotarcia do nowych widzów - zatrudniło Samuela L. Jacksona, aby streścił fabułę serialu. W swoim jedynym, niepowtarzalnym stylu i z dużą ilością przekleństw. 

"Gra o tron" dla początkujących rozpoczyna się od przedstawienia wszystkich najważniejszych rodów i bohaterów serialu, prosząc widzów w pewnym momencie, aby nie przyzwyczajali się za bardzo do swoich ulubionych postaci.

Następnie aktor znany z "Pulp Fiction", "The Avengers" i tak, "Węży w samolocie", przechodzi do streszczenia wszystkich najważniejszych momentów w serialu, choć zaznacza, że nie ma czasu na opisanie wszystkiego. Jego opowieść jest przerywana doskonale dobranymi scenami z produkcji HBO.

A ostatnia scena ze smokiem to po prostu majstersztyk. To zdecydowanie film, jaki potrzebujemy w ten pochmurny, środowy poranek - otwieramy więc poniższy filmik w dużym oknie i klikamy play.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje