Game of Thrones

Gra o tron

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1543
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Peter Dinklage broni kontrowersyjnego finału "Gry o tron"

Finał serialu "Gra o tron" wywołał sporo kontrowersji. Rozwiązania fabularne, które zaproponowali twórcy zdecydowanie nie przypadły do gustu większości fanów. Zakończenia produkcji broni natomiast Peter Dinklage, który w „Grze o tron” wcielał się w lorda Tyriona Lannistera.

Finał "Gry o tron" podzielił widzów

Wyemitowany w maju 2019 roku finał "Gry o tron" zgromadził przed ekranami ponad 13 i pół miliona widzów. Niedługo po emisji media społecznościowe rozpaliły do czerwoności ich zastrzeżenia odnośnie tego, co zobaczyli. Było to apogeum komentarzy, które towarzyszyły serialowi w trakcie emisji całego ósmego sezonu. Twórca "Pieśni lodu i ognia", George R.R. Martin, na podstawie której powstał serial, przyznał, że jego zakończenie byłoby zupełnie inne. Być może będzie można się o tym przekonać, jeśli skończy pisać swoją sagę, na co wszyscy fani czekają od lat.

Reklama

Występujący w roli Tyriona Lannistera Peter Dinklage promuje właśnie swój najnowszy film "Cyrano", w którym wciela się w rolę tytułowego bohatera. Z tej okazji porozmawiał z gazetą "The New York Times", gdzie odniósł się do niesławnego zakończenia "Gry o tron".

Aktor opowiedział też o swojej ulubionej scenie finałowego odcinka serialu.

Zobacz też: 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Peter Dinklage | Gra o tron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy