Reklama

Game of Thrones

Gra o tron

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1476
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nadchodzący IV sezon "Gry o tron" sezonem Jona Snowa

W ostatnim odcinku III sezonu fani serialu 'Gry o tron' zaskoczeni byli reakcją Ygritte (Rose Leslie) po rozstaniu z Jonem Snowem (Kit Harington). Wszystko wskazuje na to, że w IV sezonie zobaczymy ciąg dalszy skomplikowanych relacji bękarta Neda Starka z jedną z dzikich kobiet.

Jon i Ygritte poznali się w połowie II sezonu/materiały prasowe

Reklama

Za jedną z najlepszych scen III sezonu 'Gry o tron' wierni widzowie uważają scenę z piątego odcinka - zatytułowanego 'Pocałowana przez ogień' - kiedy Jon Snow "bliżej" poznaje Ygritte w jaskini gdzieś za Murem. 

Kit Harington, wcielający się w postać bękarta z Winterfell, w wywiadzie stwierdził, że "to będzie wielki sezon [dla Jona Snowa]. Nie muszę wyjawić wiele, ale mogę powiedzieć, że będzie się działo! Boże, to chyba mój największy sezon! (...)" 

W IV sezonie widzowie staną oko w oko z armią Dzikich, którzy będą próbowali zdobyć Czarny Zamek, gdzie aktualnie przebywa Jon, liżąc rany po spotkaniu ze swoją ukochaną. Jak wyznał aktor, Jon będzie musiał przeżyć osobistą tragedię, co gorsza, nie tylko z powodu wieści o śmierci przyrodniego brata, Robba Starka, króla Północy, i macochy, Catelyn Tully. Dowie się także o śmierci lorda dowódcy Nocnej Straży, który darzył go ojcowskim uczuciem. 


Pocałowana przez ogień była jak dotąd jedyną kobietą, która zawładnęła sercem Jona Snowa/materiały prasowe

Bałagan na Murze

Jon Snow będzie musiał stoczyć walkę z samym sobą, by zrozumieć, że jego związek z Ygritte nie miał prawa przetrwać - "Ona jest tak naprawdę jego wrogiem. A on ją pokochał...Jon nie mówi jednak o swoich emocjach, dusi to wszystko w sobie. Sam musi poradzić sobie ze stratą ukochanej, a także z kiepską sytuacją Nocnej Straży". Przypominając wydarzenia z III sezonu, Nocna Straż została podzielona po bratobójczej rzezi w domu Crastera - to właśnie tam wyzionął ducha lord dowódca Jeor Mormont. 

Harington podkreślił: "To wszystko powoduje, że początek sezonu dla Jona jest naprawdę trudny.". Premiera IV sezonu "Gry o tron" wiosną 2014 r. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje