Reklama

Game of Thrones

Gra o tron

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1520
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy, które otarły się o śmierć

Marianna Kowalewska

Młoda gwiazda "Pułapki" kilka lat temu zmagała się z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego. W styczniu postanowiła opowiedzieć o swojej walce z chorobą. 

Reklama

"Miałam szesnaście lat. Zaczęło się od niewinnego bólu brzucha. Pierwszy lekarz, do którego poszłam podejrzewał nowotwór jelita grubego. Po serii kolejnych badań zdiagnozowano wrzodziejące zapalenie jelita grubego. W tym czasie akurat zmieniałam szkołę - gimnazjum na liceum. W nowe środowisko weszłam z toną silnych leków, przestraszona, wykluczona... Moje wspomnienia z liceum to głównie szpital, nieustannie zmieniające się sposoby leczenia i smutek. Dużo smutku" - powiedziała w rozmowie z "Vivą!". 

Aktorka zmagała się z chorobą i ogromnym bólem przez prawie cztery lata. W celu uratowania jej życia, lekarze zdecydowali o założeniu stomii. "Dla mnie ciało było wtedy bólem. Po prostu. Takie poczucie, że już więcej fizycznie nie zniesiesz. Stomia i operacja to była jedyna opcja, która uratowała mi życie" - przyznała. Dzisiaj aktorka wspiera inne osoby. Stworzyła nawet firmę Tutti, która tworzy specjalna bieliznę dla stomiczek.  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje