Reklama

Game of Thrones

Gra o tron

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1427
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gra o tron": Żałoba po finale

Wszystkie osoby, które znamy z serialowego świata w końcu się spotkają. Co jeszcze zdradzają nam na temat finałowego sezonu Nikolaj Coster-Waldau, wcielający się w Jamiego Lannistera i Jerome Flynn, grający jego kompana, Bronna?

Co dzieje się u waszych bohaterów w ostatnim sezonie "Gry o tron"?

Reklama

Nikolaj Coster-Waldau: Ostatnim razem, kiedy widzieliśmy Jaimiego wyjeżdżał z Królewskiej Przystani na północ, żeby odeprzeć natarcie armii nieumarłych. Nie wiemy, czy w ogóle udało mu się tam dotrzeć i co wydarzyło się po drodze.

Jego stosunki z Cersei były ostatnio bardzo napięte...

Nikolaj Coster-Waldau: Tak, groziła mu nawet śmiercią. Mam podobne doświadczenia z poprzednich związków i wiem, że nie warto grać tą kartą.

Jerome Flynn: Jamie wyjeżdża bez słowa. I nie informuje o tym swojego starego przyjaciela, nie wysyła do niego żadnej wiadomości...

Nikolaj Coster-Waldau: Muszę coś wyjaśnić... Nie wiem, czy pamiętasz, ale chwilę wcześniej pewien człowiek, znany jako Góra, próbował skrócić mnie o głowę. Naprawdę nie miałem czasu na spotkania i pisanie wiadomości.

Jerome Flynn: Bronn jest naprawdę zaskoczony rozwojem wydarzeń. Musi teraz dokonać bardzo ciekawego wyboru, bo człowiek, dla którego pracował przez kilka ostatnich lat nagle wyjechał, bo poczuł zew walki. To bardzo ciekawa sytuacja. Jamie wyjechał z Królewskiej Przystani. Czy Bronn podąży jego śladem? Czy będzie w dalszym ciągu jego lojalnym sługą? Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje