Reklama

Game of Thrones

Gra o tron

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1432
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gra o tron": Spin-off bez Davida Benioffa i D.B. Weissa?

W wywiadzie udzielonym serwisowi TVLine podczas wczorajszego rozdania nagród Emmy twórcy "Gry o tron" zdradzili, że mogą nie uczestniczyć w pracach nad ewentualnym spin-offem serialu.

Odpowiadając na pytania dotyczące spin-offu Benioff i Weiss ze śmiechem starali się przekierować pytania w stronę George'a R.R. Martina.

Reklama

- Jeżeli chodzi o realizację spin-offu to musicie spytać George'a - powiedział Benioff.  - Świat, który wykreował George jest ogromny i z pewnością w Westeros będzie można opowiedzieć jeszcze wiele historii. Ale dla nas ta historia kończy się na "Grze o tron".

- Materiału na kolejne opowieści jest sporo, ja nadal piszę kolejne. Ale w tym momencie priorytetem jest serial - musimy go zakończyć, a ja mam jeszcze dwie powieści do napisania - dodaje Martin.

Przypomnijmy, że kolejna seria "Gry o tron" pojawi się na ekranach dopiero latem (a nie jak do tej pory wiosną) 2017 roku.

- Teraz kiedy zima nadeszła w "Grze o tron", producenci poczuli, że byłoby lepiej, gdyby produkcja rozpoczęła się odrobinę później niż zwykle, żeby lepiej oddać klimat serialu - powiedział Casey Bloys, nowy dyrektor programowy HBO.

- Zamiast tradycyjnej premiery serialu na wiosnę, przenosimy emisję na lato, żeby jeszcze lepiej móc dostosować okres zdjęciowy do wymagań produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje