Reklama

Game of Thrones

Gra o tron

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1467
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gra o tron": Powraca ulubieniec publiczności?

Fani "Gry o tron" w końcu mogą odetchnąć z ulgą. W sieci pojawiło się właśnie zdjęcie zdradzające powrót jednego z ulubieńców publiczności na plan zdjęciowy! Uwaga, spoilery!

W sieci pojawiło się zdjęcie... Kita Haringtona (Jon Snow) na planie 6. sezonu! Fotka ta potwierdza różne spekulacje oraz teorie, iż dowódca Nocnej Straży zostanie przywrócony do życia. Na nic zdały się więc zapewnienia szefa programowego HBO, Michaela Lombardo, iż Snow "zginął i koniec".

Reklama

Zresztą informację o powrocie Jona zdradził przez przypadek sam... Harington.

Podczas promowania filmu "Testament of Youth" aktor udzielił wywiadu belgijskiemu magazynowi "Humo", w którym, być może nieopatrznie, potwierdził swój udział w kolejnych seriach "Gry o tron". Co prawda pytany bezpośrednio o los swojego bohatera nie puścił pary z ust, ale opowiadając o tym, jakie możliwości otworzył przed nim udział w serialu, powiedział:

"Czasami jestem trochę sfrustrowany, bo z powodu "Gry o tron" muszę zrezygnować ze świetnych ról. Serial jest trochę jak miecz z dwom ostrzami - z jednej strony wiele zawdzięczam tejprodukcji, z drugiej - serial całkowicie mnie pochłonął. Ale staram się o tym za dużo nie myśleć. Teraz najważniejsze jest to, że wiem jak długo obowiązuje mój kontrakt..."

Ile to sezonów?

"Niezła próba (śmiech). Nie mogą tego powiedzieć. Ujmę to tak - będę związany z "Grą o tron" jeszcze przez pewien czas. Kiedy się skończy, będę już po 30. Jedno jest pewne - kiedy nie będę już w "Grze o tron" zacznę grać w filmach".

W ostatnich tygodniach do obsady najnowszej serii dołączyło również sporo nowych twarzy. W przyszłym roku w adaptacji "Pieśni Lodu i Ognia" wystąpią m.in. Pilou Asbæk (Euron Greyjoy), Max von Sydow (Trójoka Wrona), Ian McShane, Sebastian Croft (młody Ned Stark), Fergus Leathem, Freddie Stroma (Dickon Tarly), James Faulkner (Randyll Tarly), Samantha Spiro (Melessa Florent).

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gra o tron | Nocna straż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje