Reklama

Game of Thrones

Gra o tron

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1371
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gra o tron", "Kości", "Arrow": Przecieki z nowych odcinków!

Comic-Con: Najważniejsze w roku wydarzenie dla wielbicieli komiksów, seriali i filmów nie tylko o superbohaterach obfitowało w spoilery. Oto najciekawsze z nich.


Reklama

Na zlocie w San Diego królowała "Gra o tron". W tym roku na panelu pojawili się również ci, którzy zakończyli przygodę z serialem. Wszystkiemu winien jest G. R. R. Martin i to jego zasypano pytaniami o fabułę kolejnych powieści i sezonów. Lecz autor sagi milczał, jak zaklęty. Za to przyznał, że poświęci się pisaniu następnego tomu i bronił zmian, które wprowadzają twórcy serialu, ku rozpaczy ortodoksyjnych wielbicieli "Gry...". W 5. sezonie przybędzie nowych bohaterów, głównie krewnych nieodżałowanego Oberyna. Spoilerów niewiele, bo ekipa wróciła na plan dopiero po zakończeniu konwentu.

Żarty na bok

 Bardziej wylewni byli twórcy "Kości". Pokazali fanom krótki zwiastun, w którym Booth wdaje się w więzienną bójkę. - Po czterech miesiącach Brennan i przyjaciele wpadną na trop, który pomoże im w uwolnieniu Seeley’a, ale rządowy spisek nie zniknie na dobre - zdradził twórca Stephen Nathan.

- Więzienne żarcie jest okropne - żartował David Boreanaz i dodał, że Booth nie będzie mógł znaleźć sobie miejsca po powrocie do domu. Za to zestresowana Brennan wpadnie w wir pracy. W 10. sezonie "Kościom" stuknie dwusetka. Jubileuszowy odcinek wyreżyseruje David.

Kim jestem?

Okrągłe liczby dopadną jesienią "Nie z tego świata". Dwusetny odcinek będzie musicalem, a 10. sezon upłynie na pytaniach braci Winchester o to, kim są i jak cienka jest granica między byciem potworem a człowiekiem (dla niewtajemniczonych Dean jest demonem i zaczyna mu się to podobać). Relację kończymy w bohaterskim stylu przeciekami z "Arrow".

Otóż Oliver będzie zastanawiał się nad prowadzeniem podwójnego życia. Czeka go randka z Felicity, a grono superherosów powiększy się o Arsenala (Roy założy kostium) i Atoma, którego zagra Brandon Routh. Twórcy zapowiadają powrót do komiksowych korzeni.

nex

Dowiedz się więcej na temat: Gra o tron | Arrow (serial) | Kości | Nie z tego świata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje