Reklama

Game of Thrones

Gra o tron

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1476
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gra o tron": Koga zagra Ian McShane?

W sierpniu bieżącego roku informowaliśmy o angażu angielskiego aktora, Iana McShane'a, do "Gry o tron". Jednak szczegóły dotyczące roli w jaką miał wcielić się McShane były owiane tajemnicą.

Rąbka tej tajemnicy uchylił ostatnio sam aktor, podczas jednego z wywiadów. Okazuje się, że McShane pojawi się tylko w jednym odcinku, ale jego rola będzie bardzo ważna. Mianowicie bohater, w którego wcieli się Brytyjczyk, przywróci do życia jednego z ulubieńców widzów.

Reklama

"Jestem odpowiedzialny za przywrócenie do życia postaci, której nikt nie spodziewa się znowu zobaczyć. Nic więcej nie mogę powiedzieć" - wyznał McShane.

O kogo więc może chodzić? Z pewnością odpada Jon Snow (za jego ratunek prawdopodobnie będzie odpowiedzialna Melisandre). Jedni fani spekulują, że powrócić może Ogar, którego ostatni raz widzieliśmy pod koniec czwartego sezonu.

Inni mają nadzieję, że w serialu pojawi się Pani Kamienne Serce (Catelyn Stark). Po wydarzeniach z finałowego odcinka 3. sezonu, czyli po Krwawych Godach, wydawać by się mogło, że dla żony Neda Straka nie ma ratunku. Jednak ciało bohaterki zostało odnalezione przez Bractwo bez Chorągwi, a jeden z członków organizacji oddał swoje życie za Catelyn. Ożywiona kobieta została przywódczynią Bractwa.

Na rozwój tego wątku trzeba jednak jeszcze poczekać. Premiera 6. sezonu "Gry o tron" odbędzie się prawdopodobnie pod koniec kwietnia 2016 roku.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje