Reklama

Game of Thrones

Gra o tron

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1464
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co się stanie w nowym sezonie?

To już pewne! Powstanie czwarta seria opowieści o krainie Westeros. Jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość - premiera dopiero wiosną przyszłego roku.


Reklama

Brutalna końcówka trzeciego sezonu dla wielu osób, które nie czytały twórczości George’a R.R. Martina było sporym wstrząsem. Jakie będą dalsze następstwa tej krwawej jatki?

Trzy w jednym?

Idąc tropem powieści, teraz powinna zostać zekranizowana druga część trzeciego tomu "Nawałnicy mieczy". Jednak twórcy, chcąc zachować tempo historii i ciągłość fabuły, mogą zdecydować się, by pomieszać wydarzenia z czwartego i piątego tomu. - Nie chcemy rozciągać ekranizacji każdego woluminu do trzech sezonów - zdradził scenarzysta, David Benioff. Akcja serialu dogoniłaby wtedy książkowe wydania, gdyż autor pracuje właśnie nad szóstą i siódmą, czyli dwoma ostatnimi częściami sagi. To spowodowałoby wiele komplikacji...

Nie możemy czekać

Zawieszenie kręcenia do czasu, aż Martin napisze dwa ostatnie tomy, nie wchodzi w rachubę. - Nie możemy zbyt długo czekać ze względu na dzieci - mówi Benioff. - Mamy niesamowitą obsadę, ale wszyscy dorastają. Nie mamy czasu na kręcenie w nieskończoność. Scenarzyści mają szansę, by temu zaradzić. Pisarz zdradził im finał sagi "Pieśni Lodu i Ognia", więc, w ostateczności, mogą samodzielnie napisać historię.

Wielkie odliczanie

Wyprodukowanie jednego sezonu "Gry o tron" kosztuje 55 milionów dolarów, a sam serial zdobył miano jednego z najbardziej nielegalnie ściąganych produkcji na świecie! Zdjęcia do czwartej serii mają ruszyć w lipcu. Na razie trwają castingi m.in. do roli członków rodu Martellów z Dorne.

Niestety, prawdopodobnie dopiero na przełomie marca i kwietnia 2014 roku poznamy odpowiedź na pytanie, czy Jon Snow (Kit Harington) przeżył dramatyczne spotkanie z Ygritte (Rose Leslie). Dowiemy się też, czy krnąbrnej i walecznej Aryi (Maisie Williams) uda się pomścić poległych Starków i doprowadzić krwawą wendetę do końca... 

nhl

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gra o tron | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje