Reklama

Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 550
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Włoszka w obsadzie

Wiadomo już, kto dołączy do ekipy "Gotowych na wszystko". Kolejną seksowną i przebiegłą lokatorkę Wisteria Lane zagra Drea de Matteo.

Do tej pory wystąpiła w dwóch serialach. Pochodzi z nowojorskiej włoskiej rodziny i zawsze marzyła o reżyserii. W końcu została aktorką.

Reklama

Do tej pory jej najważniejsza rola to Adriana La Cerva w "Rodzinie Soprano". Początkowo miała pojawić się w jednym odcinku, a została na 56. Przejmująco zagrała beztroską dziewczynę, która z czasem staje się ofiara praw mafijnej rodziny.

Cztery lata temu była za nią nominowana do nagrody Emmy, rok później do Grammy. Potem wystąpiła w serialu "Joey" - kontynuacji "Przyjaciół". Produkcja nie dorównała jednak oryginałowi i została szybko zakończona. Ale Drea de Matteo w roli pełnej temperamentu siostry Joeya była naprawdę zabawna.

Wkrótce pojawi się na planie "Gotowych na wszystko" jako Włoszka, która wraz z rodziną wprowadza się na Wisteria Lane. Oczywiście, to energiczna pani domu będzie "prawdziwą głową włoskiej rodziny".

Jeszcze nie wiadomo, kto zagra męża i syna Drei. Z "Gotowych na wszystko" znika natomiast Nicolette Sheridan, której wątek został zakończony po dosyć tajemniczym konflikcie z producentami.

Więcej ciekawych informacji nie tylko na temat tego serialu znajdziecie z najnowszym numerze "Tele Tygodnia".

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje