Gotowe na wszystko Desperate Housewives

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tajemniczy ślub?

Fani serialu "Gotowe na wszystko" nie mogą doczekać się rozwiązania zagadki, która z mieszkanek Wisteria Lane wyjdzie za mąż za upragnionego Mike'a. Pierwszy dzień zdjęć na planie 6. serii jeszcze bardziej zagmatwał sprawę.

Ostatni odcinek piątej serii kończy się tajemniczymi zdjęciami ze ślubu, który bierze Mike Delfino z kobietą stojącą w sukni ślubnej. Tylko tyle o niej wiadomo.

Pierwszego dnia na planie 6. serii serialu od samego rana na obsadę czekali podglądacze. Chcieli się przekonać, która z aktorek wyjdzie z przebieralni w sukni ślubnej.

Jednak producenci skrupulatnie zadbali o to, by jedna z największych tajemnic nowego sezonu "Gotowych..." nie została za szybko rozwiązana. Tym sposobem pierwszego dnia zdjęciowego na planie pojawiły się... dwie panny młode - Teri Hatcher (Susan) i Dana Delaney (Katherine). Różniły je tylko kreacje.

Reklama

Fani natychmiast ruszyli do śledztwa - która z sukienek przypomina tę, z ostatniej sceny 5. sezonu? Gdy wydawało się, że są już o krok od rozwiązania zagadki, drugiego dnia panny młode zamieniły się sukienkami.

Może Mike okaże się bigamistą?

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień".

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy