Gotowe na wszystko Desperate Housewives

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 574
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Skazana za łapówkarstwo Felicity Huffman wraca do aktorstwa. Kto jej pomógł?

Felicity Huffman, znana polskim widzom głównie z serialu "Gotowe na wszystko", kilka lat temu stała się bohaterką głośnego skandalu. Na jaw wyszło wówczas, że wręczyła łapówkę za pomoc w przyjęciu jej córki na studia. Choć aktorka została za to skazana na zaledwie 14 dni więzienia, to jej kariera zawisła na włosku, bo nikt nie chciał jej zatrudnić. Teraz pomocną dłoń wyciągnęła do niej telewizja ABC - Huffman dostała rolę w realizowanym przez tę stację spin-offie serialu "The Good Doctor".

Felicity Huffman po dłuższej nieobecności znów pojawi się na szklanym ekranie. Przerwa w karierze tej cieszącej się niegdyś dużą sympatią widzów aktorki była konsekwencją głośnego skandalu z jej udziałem. W 2019 roku światło dzienne ujrzały informacje na temat przestępstwa, jakiego dopuściła się gwiazda "Gotowych na wszystko". Huffman wręczyła konsultantowi rekrutacyjnemu Rickowi Singerowi 15 tys. dolarów za skorygowanie odpowiedzi, której jej córka udzieliła podczas egzaminu badającego kompetencje i wiedzę przedmiotową kandydatów na studia. Choć jest on nieobowiązkowym elementem rekrutacji, jego zdanie otwiera drzwi do najbardziej prestiżowych uczelni, takich jak Yale.

Reklama

"Wstyd mi z powodu tego, co zrobiłam. Po prostu chciałam być dobrą matką. Przede wszystkim jednak chcę przeprosić studentów, którzy ciężko zapracowali sobie na miejsce na studiach, a ich rodzice wiele poświęcili, by im to umożliwić" - kajała się aktorka w liście skierowanym do sędziego. Huffman została skazana na 14 dni więzienia, grzywnę w wysokości 30 tys. dolarów oraz 250 godzin prac społecznych. Na wolność aktorka wyszła już po 11 dniach. Poważniejsze były jednak konsekwencje zawodowe. W 2019 roku aktorka zagrała jeszcze w dwóch produkcjach Netflixa - miniserialu "Jak nas widzą" i komedii "Mamusie bez synusiów" - oraz kanadyjskim dramacie "Tammy’s Always Dying", którego premiera odbyła się rok później. Potem słuch o Huffman zaginął, bo z powodu mocno nadszarpniętej reputacji miała problem ze zdobyciem kolejnych ról.

Felicity Huffman zagra w serialu "The Good Lawyer"

Jak się jednak okazuje, okres "banicji" Huffman się właśnie skończył. Szansę na reaktywowanie kariery dała jej stacja ABC. Jak donosi serwis Deadline, laureatka Złotego Globu dostała rolę w nadchodzącym spin-offie serialu "The Good Doctor". Produkcja, która nosi tytuł "The Good Lawyer", opowiada o młodej prawniczce cierpiącej na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, która podejmuje się reprezentowania dr Shauna Murphy’ego - głównego bohatera "The Good Doctor". Felicity Huffman wcieli się w postać doświadczonej i cenionej adwokatki Janet Stewart, która jest szefową głównej bohaterki. Pilotażowy odcinek zostanie wyemitowany 6 marca.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Felicity Huffman | Gotowe na wszystko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy