Reklama

Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 511
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rozwód to ciekawsza historia

Gwiazda "Gotowych na wszystko" zdradza co wydarzy się w najnowszym, a zarazem ostatnim już sezonie serialu.

Felicity Huffman twierdzi, że rozstanie w serialu daje o wiele więcej okazji aby rozwinąć swoje umiejętności aktorskie.

Reklama

Aktorka, która nakręciła już trzy odcinki ósmego sezonu "Gotowych na wszystko", mówi o potencjalnym wątku rozpadu małżeństwa między Lynette a Tomem (Doug Savant):

"Myślę, że to o wiele ciekawsze. Taki rozwój sytuacji może okazać się bardzie 'płodny' dla fabuły"

Producent wykonawczy serialu, Bob Daily potwierdza ten rozwój wypadków. Małżonkowie będą na drodze ku rozwodowi, spotykając się z innymi ludźmi. Obecnie trwa casting na dziewczynę Toma - Jane. Kandydatka powinna posiadać urodę Kate Walsh, być koło czterdziestki i stanowić poważne zagrożenia dla Lynette. Mało tego, Jane będzie mieć córkę, wyćwiczoną instruktorkę jogi, która zakręci w głowie jednemu z synów Toma i Lynettte.

Z pewnością zapowiada się gorąco, ponieważ przyjedzie siostra rozwodniczki, w tej roli Sarah Paulson.

Nicollette Sheridan na pewno nie pojawi się w ósmym sezonie. Jej postać Eddie zmarła, ale zawsze mogłaby zaistnieć na ekranie jako wspomnienie, tzw. flashback. Aktorka twierdzi: "Wspaniale bawiłam się pracując przy 'Gotowych na wszystko'. Ale Eddie nie żyje, twórcy zabili ją".

Za to z serialem i jego widzami chciałaby pożegnać się Dana Delany, której postać Katherine Mayfair dała poznać się nam z naprawdę bardzo różnych, ale i ciekawych, stron.

Wiadomo, że Marc Cherry chce oddać hołd większości postaciom, z którymi fani serialu zdążyli się zaprzyjaźnić. Może nawet zobaczymy samą... Mary Alice.

Zobacz najnowszy teaser ósmego sezonu "Gotowych na wszystko":

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje