Reklama

Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 551
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oglądaj i wygrywaj

"Gotowe na wszystko" to kultowy serial, wielokrotny zdobywca Emmy oraz Złotych Globów. Na amerykańskim przedmieściu Fairview na Wisteria Lane mieszkają cztery przyjaciółki. Całe ich otoczenie oraz rodziny sprawiają wrażenie idealnych. Jednak pod tą osłonką perfekcyjności kryją się mroczne historie rodem z kryminałów, zabawne dialogi i dramatyczne sytuacje. Ta wybuchowa mieszanka gatunkowa sprawiła, że serial "Gotowe na wszystko" jest tak popularny i doczekał się już 7 sezonu.

Wszystkie główne bohaterki powracają w tym sezonie oraz pojawia się nowa postać - Renee (Vanessa Williams), która jest koleżanką Lynette z czasów studenckich. Jest jasne, że Tom i Renee poznali się bliżej wiele lat temu, co Tom chce utrzymać w tajemnicy.

Reklama

Gaby dowiaduje się, że jej dziecko zostało podmienione w szpitalu co oznacza, że Juanita nie jest jej biologiczną córką. Bree rozwodzi się z Orsonem i zdradza Gaby prawdę o wypadku samochodowym z przed 11 lat, w którym zginęła matka Carlosa.

Susan i Mike mają problemy finansowe i wyprowadzają się z Wisteria Lane. Ich dom zostaje wynajęty staremu znajomemu, który ostatnie lata spędził w więzieniu - Paulowi Youngowi i jego nowej żonie Beth.

Premiera 7 sezonu "Gotowe na Wszystko" na antenie FOX Life w niedzielę, 28 listopada o 22.00!

FOX Life w związku z premierą kolejnego sezonu popularnego serialu "Gotowe na wszystko", która odbędzie się 28 listopada, przygotował dla wiernych widzów ekscytujący konkurs, w którym do wygrania jest profesjonalna sesja zdjęciową w magazynie ELLE stylizowana na bohaterki "Gotowych na wszystko 7",

FOX Life daje swoim fankom niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zajęciowej promującej serial. Bohaterki serialu to z pozoru idealne gospodynie domowe, ale pod ich fasadą kryją się soczyste sekrety, podobne do tych które kryje każda kobieta…

Każdy kto weźmie udział w konkursie ma szansę na wygranie wyjątkowych nagród. Nagroda główna to profesjonalna sesja zdjęciowa w magazynie ELLE stylizowana na "Gotowe na wszystko 7". To okazja , która pozwoli zwyciężczyniom poczuć się jak ich ulubione bohaterki z serialu.

Do wygrania są również ekskluzywne bransoletki marki Pandora, a także wyjątkowe gadżety FOX Life i ELLE, których nie można zdobyć w żaden inny sposób.

Konkurs trwa od 4 do 30 listopada. Aby poczuć się jak Bree, Gaby, Lynette i Susan wystarczy wejść na stronę www.foxlife.pl i przesłać swoje zdjęcie w gronie przyjaciółek. Logując się koniecznie trzeba podać hasło, które można znaleźć w grudniowym numerze magazynu ELLE.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje