Reklama

Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 511
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na studia nigdy nie jest za późno

Amerykańskie aktorki Eva Longoria i America Ferrera, znane z seriali "Gotowe na wszystko" i "Brzydula Betty", udowodniły, że na naukę nigdy nie jest za późno. Obie panie odebrały tytuły magistrów... dziesięć lat po rozpoczęciu studiów!


Reklama

Eva Longoria w weekend dołączyła do kolegów z California State University podczas uroczystości wręczenia dyplomów. 38-letnia aktorka odziana w przepisową togę i biret uzyskała tytuł zawodowy magistra z dziedziny Chicano Studies, czyli amerykańskiej kultury pogranicza Meksyku i Stanów Zjednoczonych.

Gwiazda promieniała radością, gdy wkraczała na podium po dyplom w swoich markowych szpilkach, posyłając uśmiechy zgromadzonym fotografom. Pośród osób, które pogratulowały Evie Longorii ukończenia studiów znalazł się były prezydent USA - Bill Clinton.

- Dziękuję, że inspirujesz innych, by nigdy nie rezygnowali z edukacji! - napisał Clinton na swoim Twitterze.

Koleżanka Longorii po fachu, America Ferrera, również może wreszcie pochwalić się tytułem magistra. 29-latka zdołała w tym roku ukończyć studia na wydziale stosunków międzynarodowych University of Southern California... blisko dekadę po ich rozpoczęciu.

- Nareszcie! Zabrało mi to dziesięć lat, ale się udało! To wspaniałe uczucie! - emocjonowała się Ferrera na swoim Twitterze.

Eva Longoria i America Ferrera odłożyły edukację uniwersytecką na bok na czas pracy na planie przebojowych seriali. Longoria w latach 2004-2012 grała jedną z głównych ról w "Gotowych na wszystko", zaś Ferrera w latach 2006-2010 wcielała się w tytułową postać "Brzyduli Betty". Po ostatnim klapsie na planie tych produkcji obie aktorki ograniczyły aktywność zawodową do minimum i skupiły się na nauce.

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gotowe na wszystko | Brzydula Betty | seriale | Eva Longoria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje