Reklama

Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 511
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koniec romansu?

Dana Delany oraz Julie Benz mają nowe zawodowe propozycje. Czy to oznacza, że Katherine oraz Robin znikną z Fairview?

Stacja ABC zamierzała przenieść serialową Katherine (Dana Delany) do produkcji "Body of evidence" i wszystko przemawiało za tym, że Katherine zniknie z Wisteria Lane…

Reklama

Widzom spodobało się nowe lesbijskie wcielenie serialowej Katherine, po tym jak na Wisteria Lane pojawiła się Robin - była striptizerka. Od tamtej pory relacje między kobietami znacznie się zacieśniły.

Fani Katherine na szczęście nie mają się co obawiać, że bohaterka zniknie z serialu. Sama aktorka przyznaje, że Marc Cherry, twórca "Gotowych na wszystko" wyznał, że Delany jest mile widziana w serialu i nie zamierza uśmiercać jej postaci.

Teraz aktorka koncentruje się na skończeniu ostatniego sezonu "Gotowych na wszystko". Nie wiadomo również, czy nowy serial, w którym miała grać Delany wejdzie na antenę.

Ale to nie wszystko… serialowa partnerka Katherin, Robin (Julie Benz) zagrała w pilotowym odcinku jednej z produkcji ABC "No Ordinary Family". Ze swej strony Benz ma nadzieję, że jej bohaterka pozostanie w "Gotowych na wszystko".

-Podoba mi się bardzo pomysł z Katherine i Robin, chciałabym, żeby te dwie dziewczyny były razem - mówi Benz.

Czy tak pozytywna postawa obu aktorek spowoduje szczęśliwe zakończenie dla Katherine i Robin?:

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje