Gotowe na wszystko Desperate Housewives
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 578
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazda dołączy do obsady

Jesienią w Fairview pojawi się nowa, zła, "gotowa na wszystko", czyli Vanessa Williams, która w siódmym sezonie dołączy do obsady serialu. Popularna aktorka i wokalistka, która wcześniej występowała m.in. na Broadway'u, a także w kultowym serialu "Brzydula Betty", tym razem wcieli się w postać gospodyni domowej, która wstrząśnie sąsiedztwem w Wisteria Lane, a także zasieje spustoszenie w życiu tamtejszych kobiet.

47-letnia aktorka w ostatnich latach udzielała się głównie na rynku muzycznym i filmowym, grając na Broadway'u, a także występując w filmach oraz programach telewizyjnych.

Zdążyła sprzedać miliony płyt na całym świecie, a także zyskać uznanie krytyków dla najlepszej aktorki występującej na scenie, w filmie oraz w telewizji. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać w kultowym filmie dla młodzieży, "Hannah Montana: The Movie".

Natomiast dla wszystkich wielbicieli swego wokalnego talentu, Williams wydała ostatnio płytę "The Real Thing". Zanim aktorka pojawi się w "Gotowych na wszystko", jej fani już teraz mogą ją oglądać w musicalu "Sondheim on Sondheim", reżyserii Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, który do końca czerwca będzie wystawiany w Teatrze Roundabout, na Broadway'u.

Reklama

Warto podkreślić, że Williams za tę właśnie rolę została nominowana do prestiżowej nagrody Drama League.

Nominacja za najlepszą rolę musicalową nie jest pierwszą w dorobku artystycznym Vanessy Williams. Niedawno wystąpiła w znanym serialu "Brzydula Betty", a za swą rolę była nominowana do wielu indywidualnych lub zespołowych nagród, a w tym do nagrody Emmy, SAG, Złotego Globu oraz NAACP Image Awards.

Możemy zatem spodziewać się, że również jej kreacja w "Gotowych na wszystko" zostanie szybko doceniona oraz nagrodzona. Szczegóły poznamy jednak dopiero po wakacjach.

swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy