Reklama

Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 558
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gotowe na wszystko": Te skandale ukrywały latami!

​15 lat temu podbiły serca zwykłych gospodyń domowych i stały się wzorem przyjaciółek, które przetrwają wszystko. A jak było naprawdę? Po latach prawda wychodzi na jaw...

Zdrady, samobójstwa, rozwody, katastrofy naturalne i morderstwa - one przeżyły niemal wszystko! Mieszkanki z pozoru idealnej Wisteria Lane szybko stały się wzorem dla milionów kobiet z całego świata. Mówi się nawet, że "Gotowe na wszystko" to idealny serial dla gospodyń domowych, żon i matek, jak "Seks w wielkim mieście" dla singielek.

Gotowe na życie?

Reklama

Choć przydarza nam się wiele nieprawdopodobnych historii, dzięki życzliwym ludziom możemy sobie z nimi poradzić. Bohaterki także zmagały się z zaskakującymi i czasami tragicznymi problemami. Serial pokazał, że nigdy nie możemy być pewni, co nas czeka.

Prywatnie Marcia Cross długo chorowała na raka, Eva Longoria przeżywała bolesne rozstanie z koszykarzem Tonym Parkerem, a Felicity Huffman została niedawno oskarżona o łapówkarstwo. W tych chwilach zawsze wspierały je koleżanki z planu. Udowodniły, że połączyła je nie tylko praca, ale też prawdziwa przyjaźń. Aktorki wciąż chodzą razem na zakupy i pokazują się wspólnie na czerwonym dywanie. Serialowa Gabi przyznała, że "Gotowe..." były dla niej niesamowitą przygodą i wystąpiłaby jeszcze raz - nawet za darmo!

Niestety, nie wszystko było takie idealne, jak mogłoby się wydawać. Ostatnio rozpętała się burza wokół konfliktu, który rozgorzał na planie serialu już na początku produkcji i trwał latami. Jedna z pań niedawno odważyła się ujawnić całą prawdę...


Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje