Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 568
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gotowe na wszystko": Prawdziwy dar losu

Kiedyś śmiała się, że dostała rolę Gabrielle Solis, bo była do niej podobna. I tak, jak jej bohaterka, przez długie lata nie myślała o byciu mamą. Aż tu nagle...

Dziś 42-letnia Eva Longoria z dumą pokazuje zaokrąglający się brzuszek. Pochwaliła się ostatnio, że pod sercem nosi syna.

Chłopiec przyjdzie na świat w maju, a jego rodzice - gwiazda serialu "Gotowe na wszystko" i Jose Baston, 49-letni szef największego koncernu medialnego w Ameryce Łacińskiej - Televisa - nie ukrywają szczęścia.

Idealny tata

Eva i Jose zaczęli się spotykać w 2013 roku. Dwa lata później, w bardzo romantycznych okolicznościach zaręczyli się w Dubaju.

Reklama

Ślub wzięli w maju 2016 podczas wspaniałej uroczystości w Meksyku. Na weselu Longorii i Bastona bawiły się takie gwiazdy jak Ricky Martin, Melanie Griffith oraz David i Victoria Beckham.

Obecne były także dzieci Jose z poprzedniego małżeństwa - dorosła córka i nastoletnie bliźniaki Antonio i Sebastian. - To prawdziwy dar losu, że pojawili się w moim życiu - mówiła wzruszona Eva.

Przyznawała też, że z przyjemnością obserwuje, jak wspaniale jej ukochany sprawdza się w roli ojca. - Skończyłam 40 lat, więc pomyślałam: czas ucieka. Powinnam pomyśleć o dzieciach. Dotąd czułam się wystarczająco
spełniona - dodaje aktorka.

Będzie rządzić w Hollywood

Spełniła się zawodowo, głównie dzięki serialowi "Gotowe na wszystko", który przyniósł jej popularność i otworzył drzwi do kolejnych projektów. Szybko okazało się, że ma wielkie ambicje.

- Niedługo ta dziewczyna będzie rządziła w Hollywood - przekonywała Felicity Huffman, kiedy pracowały razem na planie "Gotowych na wszystko".

- Wszyscy będziemy do niej dzwonić, prosząc, żeby dała nam pracę. Dlatego ja już teraz jestem dla niej miła - dodawała żartem. Jak widać, była bliska prawdy, bo Eva ma na koncie nie tylko przeboje kinowe, jak komedia "Nawiedzona narzeczona", ale także spełnia się jako scenarzystka, reżyserka i producentka (m.in. w serialu "Pokojówki z Beverly Hills").

Gra w reklamach, teledyskach, prowadzi biznesy (m.in. swoją restaurację).

Prywatnie miała mniej szczęścia - ma za sobą dwa nieudane małżeństwa (dwa lata z aktorem Tylerem Christopherem i cztery z koszykarzem Tonym Parkerem). Za każdym razem do końca walczyła o uczucie - potrafiła lecieć przez całe Stany, by zjeść kolację z mężem...

Nic dziwnego, że źle zniosła kolejne rozwody. - Sądziłam, że już nigdy nie wyjdę za mąż. To on sprawił, że poczułam, że warto jeszcze spróbować - mówi teraz o Jose Bastonie.

ANNA JANIAK

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama