Reklama

Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 558
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gotowe na wszystko": Miss wśród gosposiek

Ulubiona „gotowa na wszystko" z Wisteria Lane długo szukała swojego miejsca na ziemi. Proces ten często nie był ani łatwy, ani przyjemny. Zawsze jednak wychodziła z niego obronną ręką – dzięki pomysłowości, poczuciu humoru i ciętej ripoście.

Kiedy wiosną 2004 r. rozpoczęto poszukiwania odtwórczyni do roli temperamentnej Latynoski z Wisteria Lane, na ringu były 3 zawodniczki: Laura Harring, Roselyn Sánchez (odpadła za mocny portorykański akcent, ale w 2013 r. dostała rolę Carmen w innej produkcji Marca Cherry’ego, "Pokojówki z Beverly Hills") oraz Eva Longoria.

Reklama

Ta ostatnia podczas castingu na pytanie producenta o wrażenia po przeczytaniu scenariusza pilota odpowiedziała:

- Nie chcę wyjść na zarozumiałą, ale rzuciłam okiem jedynie na swoje kwestie.

- To była cała Gaby - wspomina Marc Cherry.


Z wybiegów do Fairview

Kilka miesięcy później (3 października 2004 r.) widzowie poznali jej bohaterkę. - Gabrielle Solis przyniosła paellę. Od czasu kiedy była modelką w Nowym Jorku, nabrała apetytu na ostre potrawy... i bogatych mężczyzn - tak przedstawiła ją w pilocie Mary Alice (Brenda Strong) i dodała:

- Carlos, biznesmen, oświadczył jej się na trzeciej randce. Gabrielle była wzruszona na widok łez w jego oczach, ale okazało się, że zawsze tak było, kiedy przeprowadzał transakcję.

Gabrielle lubiła gorącą paellę. Jej związek z mężem był znacznie chłodniejszy. Piękna Latynoska szybko dała poznać się jako mistrzyni ciętej riposty z głową pełną nietuzinkowych pomysłów.

Do jej hobby, o czym mówiła otwarcie, należało głównie zdradzanie męża z nastoletnim kochankiem oraz wydawanie jego pieniędzy (sez.2, odc.22).

- Jestem modelką, Carlos. Bycie utrzymanką to moja jedyna umiejętność. Pomimo piorunującego pierwszego wrażenia, jakie robiła - "Tak, jestem wspaniała, zamknijcie buzie" (s.3, o.9) - okazało się, że to poza skrywająca wiele bolesnych sekretów.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje