Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 568
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gotowe na wszystko": Marcia Cross wygrała walkę z rakiem

Aktorka, którą mogliśmy oglądać w "Melrose Place", "Gotowych na wszystko" oraz ostatnio w serialu "Quantico", opublikowała na Instagramie wpis, w którym przyznała, że od dłuższego czasu walczyła z rakiem i walkę tę wygrała.

Marcia Cross wyjawiła, że jest ogromnie szczęśliwa z zakończenia i efektów leczenia.

Aktorka napisała: "Jestem wdzięczna za to, że żyję ale trochę mi smutno, gdyż wypadły mi włosy i mają teraz ok. jednego centymetra długości. Czy ktoś jeszcze stracił włosy z powodu raka? Porozmwaiajcie ze mną. Jestem z wami".

Po opublikowaniu zdjęcia i odzewie fanów, Marcia Cross zdecydowała się opowiedzieć więcej o tym, co przeszła i wyjaśnić wszelkie niedopowiedzenia.

"Drodzy obserwujący. Przepraszam, że mój post był nie do końca zrozumiały. Nie mam już raka. Wszystko jest w porządku. To była ciężka podróż, ale jestem już zdrowa (...)".

Reklama

"Publikując zdjęcie i wymawiając słowa 'rak' i 'utrata włosów' poczułam się wolna. Poczułam się sobą. Nie pytam jak i dlaczego taka prosta decyzja sprawiła, że poczułam się lepiej, ale dziękuję Bogu za wewnętrzną motywację do ujawnienia mojej choroby (...)".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama