Reklama

Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 558
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gotowe na wszystko": Marcia Cross wygrała walkę z rakiem

Aktorka, którą mogliśmy oglądać w "Melrose Place", "Gotowych na wszystko" oraz ostatnio w serialu "Quantico", opublikowała na Instagramie wpis, w którym przyznała, że od dłuższego czasu walczyła z rakiem i walkę tę wygrała.

Marcia Cross wyjawiła, że jest ogromnie szczęśliwa z zakończenia i efektów leczenia.

Aktorka napisała: "Jestem wdzięczna za to, że żyję ale trochę mi smutno, gdyż wypadły mi włosy i mają teraz ok. jednego centymetra długości. Czy ktoś jeszcze stracił włosy z powodu raka? Porozmwaiajcie ze mną. Jestem z wami".

Reklama

Po opublikowaniu zdjęcia i odzewie fanów, Marcia Cross zdecydowała się opowiedzieć więcej o tym, co przeszła i wyjaśnić wszelkie niedopowiedzenia.

"Drodzy obserwujący. Przepraszam, że mój post był nie do końca zrozumiały. Nie mam już raka. Wszystko jest w porządku. To była ciężka podróż, ale jestem już zdrowa (...)".

"Publikując zdjęcie i wymawiając słowa 'rak' i 'utrata włosów' poczułam się wolna. Poczułam się sobą. Nie pytam jak i dlaczego taka prosta decyzja sprawiła, że poczułam się lepiej, ale dziękuję Bogu za wewnętrzną motywację do ujawnienia mojej choroby (...)".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje