Reklama

Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 524
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Desperatki mówią: "dość!"

Czyżby historia gospodyń domowych z Wisteria Lane miała zamknąć się w siedmiu sezonach?

Sugerują to wypowiedzi odtwórczyń głównych ról oraz plany producenta Marca Cherry'ego. Projekt, o którym jest coraz głośniej, to czarna komedia o roboczym tytule "Hallelujah". Ma ją wyprodukować właśnie Marc Cherry. Na razie wiadomo tylko tyle, że serial tematycznie będzie zbliżony do "Gotowych na wszystko".

Reklama

Poza tym główną rolę ma w nim zagrać Teri Hatcher! Serial dostał już zielone światło od ABC. Pilot mógłby zagościć na antenie jesienią. Aby tak się stało, prace nad nim powinny ruszyć pełną parą na wiosnę. Jednak do tego czasu musi wyjaśnić się przyszłość "Gotowych na wszystko".

Pierwsze sygnały

W 2008 roku pojawiła się informacja, że perypetie desperatek dobiegną końca w 9. sezonie. Tak stanowiła umowa pomiędzy szefami stacji ABC a producentem serialu. Zastanawiające jest, że gwiazdy podpisały kontrakty tylko do 2011 roku.

Czyżby już wtedy rozważano wcześniejsze zakończenie prac nad serialem?

Od pewnego czasu Felicity Huffman nie kryje, że jest zmęczona rolą Lynette.

- Mam na oku inne projekty - mówi.

- Dopóki jednak gram w "Gotowych...", wstrzymam się z ich realizacją - przyznaje.

Eva Longoria, której rozwód z Tony Parkerem poważnie nadszarpnął nerwy, marzy z kolei o karierze filmowej, a Marcia Cross jest bardziej pochłonięta wychowaniem córek, niż planowaniem dalszej kariery. Jeśli do tego dodamy Cherry'ego, który zamierza poświęcić się swojemu kolejnemu serialowemu dziecku, wszystko staje się jasne.Koniec w maju?

Aktorki na razie zaprzeczają doniesieniom prasowym, a producent nie komentuje dziennikarskich dywagacji.

To jednak wcale nie oznacza, że są one wyssane z palca. Faktem jest, że Hatcher, Cross, Longorii i Huffman nie zaproponowano nowych kontraktów.

Wiadomo, że bez nich, nikt nie podejmie się realizowania kolejnych odcinków "Gotowych...".

A gwiazdy chciałyby pożegnać się z widzami w wielkim stylu, będąc u szczytu popularności. To może sugerować, że ostatni odcinek obejrzymy już w maju...

Sprostowanie na facebooku

21 listopada ubiegłego roku Teri Hatcher usiłowała uciąć spekulacje dotyczące jej odejścia z serialu.

- Nigdy nie powiedziałam wprost, że odchodzę. Dziennikarze nie wysilili się nawet, by skontaktować się ze mną i potwierdzić prawdziwość swoich spekulacji. Powiem to jeszcze raz: kocham "Gotowe na wszystko" i zamierzam tam grać, aż do zawieszenia produkcji serialu. Prasa powinna się wytłumaczyć z tego rodzaju nieodpowiedzialnego dziennikarstwa. Najbardziej wkurza mnie to, iż fani mogli pomyśleć, że nie zobaczą Susan w 8. sezonie. To bardzo mnie boli... - napisała gwiazda serialu.

msob

Najnowszy numer "Świata Seriali" na rynku już 17 stycznia.

- Artur Żmijewski pojawia się na planie "Na dobre i na złe"! Czy Jakub Burski uratuje życie swojej córce Amelce?

- "M jak miłość": Hanka poznaje prawdę o kryminalnej przeszłości Anny. Rozważa zerwanie nowej znajomości. Konsultuje się w tej sprawie z... Martą.

- "Na Wspólnej": Konarska czule żegna się z Januszem. Świadkiem tej sceny jest Dolniak. Mężczyzna podejrzewa, że są kochankami. Czy ze swoich spostrzeżeń zwierzy się Filipowi?

- "Moda na sukces": W Los Angeles pojawia się tajemniczy Marcus. Co go łączy ze świeżo poślubioną żoną Eryka?

A także:

- Desperatki mówią: dość! Czy produkcja "Gotowych na wszystko" zakończy się na 7. sezonie?

- Jak serialowe gwiazdy dbają o swoje zdrowie?

- Wywiad z Małgorzatą Sochą, czyli Konstancją Grylak z "Prosto w serce".

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje