Reklama

Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 524
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czas ich nie goni

Pewne siebie, swojego dorobku i pozycji zawodowej, świadomie decydują się na macierzyństwo. Za nic sobie mają ostrzeżenia lekarzy, że ciąża po 35. roku życia jest ryzykowna...

Czasem bardzo świadomie korzystają z osiągnięć współczesnej medycyny. Tak, jak 40-letnia Sophia Vergara, gwiazda "Współczesnej rodziny", która ogłosiła, że zamraża swoje jajeczka, bo planuje jeszcze zostać mamą i woli się w ten sposób zabezpieczyć na wypadek, gdyby weszła w okres przekwitania.

Reklama

- Późne macierzyństwo mi służy - podkreśla w wywiadach Monica Bellucci i zaznacza, że przed czterdziestką nie była w ogóle gotowa na dzieci.

Ciekawe doświadczenia ma też Anna Korcz, która trzy lata temu, w wieku 41 lat, urodziła swoje trzecie dziecko, syna Jasia. Aktorka twierdzi, że dopiero teraz potrafi celebrować każdy moment z życia synka. Wcześniej jakoś to jej umknęło...

Niektóre panie, nie licząc czasu, decydują się też na pierwszą ciążę w okolicach 40. urodzin. Przykładami niech będą Polka - Katarzyna Skrzynecka i Amerykanka - Marcia Cross. Trzeba przyznać, że macierzyństwo dodało im skrzydeł i odjęło lat.


AJ

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gotowe na wszystko | seriale | Marcia Cross

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje