Reklama

Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 484
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ciocia dobra rada

Felicicty Huffman, gwiazda "Gotowych na wszystko", przez osiem lat z ekranu dawała przykład, jak być inteligentną żoną, matką i panią domu. Dziś, idąc z duchem czasu, radzi już nie w TV, ale w sieci.


Reklama

Pierwszy dzień marca 2012 r. - w Internecie startuje autorski pomysł Felicity Huffman, strona: whattheflicka.com.

- Pożegnanie z "Gotowymi na wszystko" jest ciężkie, więc po co to robić? Po ośmiu latach na planie serialu stworzyłam stronę, na której nadal możemy budować naszą więź, śmiać się, płakać, narzekać, wspierać, dzielić się miłością oraz dobrymi radami - wyznała "People" 49-letnia wówczas aktorka.

- Macierzyństwo to heroiczny zawód. Nie ma rozmów przygotowujących przyszłych rodziców. Nikt im nie mówi: Będzie ciężko! Dlatego pragnęłam kontynuować "misję Lynette" po zakończeniu serialu - dodała w rozmowie z reporterem "Mashable".

Mała dziewczynka

Skąd pomysł na nazwę strony? "Flicka" to ksywka, jaką Huffman nadała matka, gdy była małą dziewczynką. A znaczy... mała dziewczynka. Czym według dużej Felicity ma być sieciowa "flicka"?

- To strona dla kobiet, przede wszystkim mam, gdzie mogą gromadzić się, popełniać błędy, "tracić rozum", doradzać na bazie własnych doświadczeń i wspierać się nawzajem w trudnych momentach. Taki pokój spotkań towarzyskich dla mam. Gospodynie z Wisteria Lane miały swoje spotkania przy stole, my mamy "flickę" - mówi Felicity, która, jak sama przyznaje, przed startem strony była "zielona" jeśli chodzi o internetowe wynalazki społecznościowe.

Od marca jest jednak dumną właścicielką profili na Facebooku (www.facebook.com/FelicityHuffman) i Twitterze (twitter.com/FelicityHuffman). - Uwielbiam ludzi, którzy śledzą moje wpisy i reagują na nie. Kocham tweetować. To świetna zabawa. I nie uważam tego za narzucanie się czy inwazję na prywatność kogokolwiek.

Medialny sukces

Kilka miesięcy po sieciowym debiucie (20 czerwca) magazyn "Forbes" umieścił stronę w zestawieniu "100 najlepszych stron dla kobiet" i "10 dla najlepszych stron dla rodziców". Niecały rok później (23 kwietnia) Felicity odebrała Genii Award w kategorii "Znakomitość Nowych Mediów" od Stowarzyszenia Kobiet w Mediach. Z kolei w maju "flicka" znalazła się w rankingu "50 najlepszych stron internetowych 2013" wg tygodnika "Time".

MG

Dowiedz się więcej na temat: Gotowe na wszystko | seriale | Felicity Huffman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje