Reklama

Gotham

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 36
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gotham": Fish trzęsie miastem

Być może większość kojarzy Jadę Pinkett Smith z roli wrażliwej pielęgniarki z serialu „Siostra Hawthorne”. Jednak od niedawna mamy okazję zobaczyć ją w nowym, drapieżnym wcieleniu.


Reklama

Jako bezwzględna gangsterka Fish Mooney trzęsie podziemnym światkiem w "Gotham".

- Skrupulatnie przygotowałam się do tej roli - zdradza nam Jada.

- Chcę, by Fish była mieszanką narkotykowego bossa z bohaterkami kultowego filmu "Bulwar Zachodzącego Słońca". Mooney jest silna i sprytna. Chcę, by była też zabawna. Widzowie powinni uwierzyć, że ta kobieta poradzi sobie w męskim towarzystwie bezwzględnego podziemia Gotham - dodaje Smith.

Aktorka zapewnia, że z czasem będziemy mieli okazję poznać wady i bardziej delikatną stronę tej postaci.

- Musiała przeżyć dramat w przeszłości, który zmusił ją do przeistoczenia się w taką twardą babkę. Niewielu osobom może zaufać - mówi Jada. - Jeśli ktoś będzie chciał ją skrzywdzić, rzuci się na niego z pazurami. A raczej wykorzysta swoich ludzi. Nie zna litości - kontynuuje gwiazda i zdradza, kto jest jej ulubieńcem.

- Robin Lord Taylor stworzył, moim zdaniem, najciekawszą wersję postaci Pingwina. Trudno przedstawić go, jako fajnego, wyluzowanego gościa, a Robinowi udało się. Bardzo lubię z nim pracować. Przekonacie się, że Fish i Oswalda czekają intrygujące przygody. Jada jest zachwycona, że może grać w serialu dotyczącym Batmana.

- Uwielbiam tego bohatera. Właściwie razem z Jadenem jesteśmy jego fanami. Najciekawsze, że on nie ma supermocy. To facet, który przez całe życie próbuje poradzić sobie z traumą z dzieciństwa stojąc na straży sprawiedliwości. Podoba mi się to, że jest w nim mrok, z którym walczy. Myślę, że dzięki temu możemy się z nim identyfikować - zdradza aktorka.


nex

Dowiedz się więcej na temat: Jada Pinkett Smith

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje