Reklama

Family Guy

Głowa rodziny

Ocena
serialu
5,5
Przeciętny
Ocen: 47
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dobrze żarło, a zdechło

Występ doktora House'a w "Głowie rodziny", nie wiedzieć czemu, okazał się mało śmieszny.

Jednak chyba tylko ja tak uważam, bo na przykład, Glenn Diaz z serwisu BuddyTV, napisał, że występ House'a był "jednym z najzabawniejszych momentów odcinka". Może to ja się nie znam?

Reklama

Ale zacznijmy od początku, bo może ktoś z was nie jest na bieżąco. W niedawno wyemitowanym, przez telewizję FOX, odcinku "Business Guy", jedną z postaci był niejaki dr Gregory House (w wersji animowanej), a gościnnie głosu udzielił jej Hugh Laurie we własnej osobie.

Jak zwykle, w wyniku zadziwiającego zbiegu okoliczności, teść Petera - Carter - zapada w śpiączkę, a jego lekarzem okazuje się Hosue-Laurie. I jak do tej pory wszystko wskazywało na to, że ten gościnny występ będzie wisienką na torcie odcinka. Zamiast tego otrzymaliśmy "japa, japa, japa, bla, bla, bla", w postaci średnio skleconych, dość oczywistych i przy tym drętwych skeczy w wykonaniu House'a. Jedynie "House. Roundhouse" jakoś się broni.

Zresztą, oceńcie sami:A co wy myślicie o występie Laurie'go? Bawi was to, tak szczerze? O tym jakim jestem smutnym skwaszeńcem, możecie mnie poinformować W TYM WĄTKU na forum.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje