Reklama

Rush

Gliniarze z Melbourne

Ocena
serialu
6,5
Niezły
Ocen: 43
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Drugi sezon "Rush"

Od 11 września 2010 roku, w TV4, będziemy mogli oglądać drugi sezon australijskiego serialu policyjnego, "Gliniarze z Melbourne".

W drugim sezonie serialu do jednostki TR dołącza Shannon Henry, negocjatorka. Shannon ukończyła psychologię i kryminologię, jest mistrzynią w analizowaniu i przewidywaniu ludzkich zachowań, jest też niezwykle pracowita, co wkrótce zjednuje jej szacunek nowych kolegów, którzy początkowo przyjęli ją z rezerwą.

Reklama

Joshowi, który po śmierci Grace nie mógł poradzić sobie z gniewem przeciw całemu światu, udaje się przekuć złość na energię działania. Jednocześnie podchodzi teraz do życia bardziej brawurowo, z dość wyzywającym nastawieniem. Jak zwykle pełen inwencji Leon w nowych odcinkach przejdzie sam siebie, przyczyniając się do osiągnięcia przez grupę TR jeszcze wyższego poziomu. Stella rozstaje się ze swoją dziewczyną Chloe. Ich związek trwał osiem miesięcy i dla obu jest to bolesne, ale połączy je przyjaźń.

Dominic będzie musiał stawić czoła oczekiwaniom szefów, a zwłaszcza Lawsona, który uważa jego stosunek do pracy za nie dość solidny i za mało zaangażowany. Ambitny jak zawsze Michael nie przestaje szukać okazji by udowodnić wszystkim, że może być prawdziwym bohaterem. Największą przemianę przechodzi w drugim sezonie Kerry, która z najsurowszego krytyka TR staje się jego najzagorzalszym obrońcą.

Emisja "Gliniarzy z...": soboty, godz. 17.00 i niedziele, godz. 18.00.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje