Reklama

"Gliniarze": Sukces serialu Polsatu!

We wtorek 23 listopada wyemitowano ostatni odcinek jedenastej serii serialu "Gliniarze". Z oficjalnych danych dotyczących oglądalności wynika, że w czasie emisji produkcji Polsat był niekwestionowanym liderem!

Rekordowa oglądalność

Jedenasty sezon "Gliniarzy" emitowany od poniedziałku 30 sierpnia do wtorku 23 listopada o godzinie 17:00 oglądało średnio 1, 4 mln widzów. Produkcja nie ma sobie równych! Przyciągnęła o 180 tys. widzów więcej od TVP1, o 530 tys. od TVP2 i aż o 900 tys. od TVN! A rekordowy, przedostatni odcinek widziało prawie 3 miliony widzów!

Serial "Gliniarze" zgromadził największą widownię w porównaniu z codziennymi serialami: "Pierwsza miłość" (Polsat) -  1, 07 ml, "Ukryta prawda" (TVN) -  1, 05 mln., "Na ratunek 112" (Polsat) - 816 tys. "Dlaczego ja?" (Polsat) - 505 tys. "Tajemnice miłości" (TVN)  - 458 tys.

Reklama

O czym jest serial?

Każdy sezon "Gliniarzy" to nowe i mocne historie inspirowane autentycznymi wydarzeniami. A detektywi: Nowak (Ewelina Ruckgaber), Roguz (Piotr Mróz), Berg (Charlotta Zielińska), Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Górski (Tomasz Skrzypniak)i Mazur (Arkadiusz Krygier) wspomagani przez swoich współpracowników znów staną oko w oko z groźnymi przestępcami i nie cofną się przed niczym, aby doprowadzić każde śledztwo do rozwiązania!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Gliniarze (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje