Gliniarze
Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 2783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gliniarze": Oliwia Bieniuk zagra w serialu!

Oliwia Bieniuk nie próżnuje i bierze udział w kolejnych projektach. Niedawno córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ogłosiła, że już w październiku rozpocznie studia w szkole aktorskiej, a to nie jedyne jej wyzwanie. Jak się okazuje zobaczymy ją również w 14. sezonie serialu "Gliniarze". Właśnie ruszyły zdjęcia do nowych odcinków.

Oliwia Bieniuk pojawi się w "Gliniarzach"

Oliwia Bieniuk już jakiś czas temu postanowiła pójść w ślady mamy i zdecydowała się zdawać do szkoły aktorskiej. Niedawno potwierdziła na swoim InstaStories, że pierwszy cel osiągnęła i już w październiku rozpocznie studia w szkole teatralnej. Jak udało nam się ustalić za kilka dni córkę Anny Przybylskiej czeka natomiast kolejne wyzwanie. Bieniuk otrzymała bowiem rolę w serialu "Gliniarze" i już wkrótce będzie mogła zdobywać doświadczenia na planie 14. sezonu serialu. Wiadomo, że młoda aktorka wypadła świetnie na zdjęciach próbnych i już nie może się doczekać pierwszych nagrań. Póki co produkcja nie zdradza szczegółów dotyczących jej roli.

Reklama

"Gliniarze": O czym jest serial?

Każdy sezon "Gliniarzy" to nowe i mocne historie inspirowane autentycznymi wydarzeniami. A detektywi: Nowak (Ewelina Ruckgaber), Roguz (Piotr Mróz), Berg (Charlotta Zielińska), Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Górski (Tomasz Skrzypniak)i Mazur (Arkadiusz Krygier) wspomagani przez swoich współpracowników w każdym odcinku stają oko w oko z groźnymi przestępcami i nie cofają się przed niczym, aby doprowadzić każde śledztwo do rozwiązania!

Obecnie emitowany jest 13. sezon produkcji. Nowe odcinki można oglądać od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godz. 17 w Polsacie oraz w Polsat Go.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Gliniarze | Oliwia Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy