Gliniarze
Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 2783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gliniarze": Oliwia Bieniuk wkracza do akcji. Przedpremierowy fragment!

Gliniarze” wracają już od poniedziałku 27 lutego na antenę Polsatu! Premierowa seria zapowiada się naprawdę ekscytująco. Nowe i mocne historie oparte na autentycznych wydarzeniach sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu, zaś tytułowi „Gliniarze” będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. To jednak nie wszystko! Do grona bohaterów dołącza Julia Szwarc, w tej roli Oliwia Beniuk.

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka gra siostrzenicę komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski). Natomiast szeregi policyjnych detektywów zasila Olga Lipska, w którą wciela się Natalia Brudniak. To właśnie ona będzie nową partnerką śledczego Adama Bogusza (Aleksander Mackiewicz). 

Czternasty sezon "Gliniarzy" zadebiutuje na antenie Polsatu 27 lutego i będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17.

Jak nowa policjantka odnajdzie się w Centralnym Biurze Policji? Nieoczekiwanie przed komendą pojawia się siostrzenica Szwarca, która kłóci się z nim przy policjantach!  

Reklama

"Gliniarze": Co wydarzy się w nowym sezonie?

Już na samym początku nowej serii "Gliniarzy" funkcjonariusze Centralnego Biura Policji zmierzą się z bezwzględnymi handlarzami bronią, których pod przykrywką będzie rozpracowywał detektyw Krzysztof Chrobociński (Radosław Rutkowski). W kolejnym odcinku w małej, podwarszawskiej miejscowości dojdzie do napadu na bank - sterroryzowani napastnicy kradną znaczną sumę pieniędzy, przy okazji ciężko raniąc jednego z klientów, który próbował "zareagować". 

Adam (Aleksander Mackiewicz) pracuje z nową partnerką, aspirant Olgą Lipską (Natalia Brudniak). Pierwsze wspólne śledztwo jest okazją do próby charakterów obojga policjantów. Detektywi staną w oko w oko z przebiegłym szefem gangu, który dokonując napadu miał jeszcze inny ukryty cel. W jednym z kolejnych odcinków, z konwoju policyjnego ucieknie groźny przestępca. Jako cel założy sobie zemstę na detektywach wydziału. Czy uda mu się to? W jaki sposób jego działania wpłyną na destabilizację wydziału? Każdy odcinek "Gliniarzy" opowiada inną historię kryminalną i koncentruje się na losach jednego policyjnego duetu. Przed "Gliniarzami" szereg nowych wyzwań, które będą wymagać determinacji, inteligencji i kreatywności. Jak tym razem sobie poradzą?

W rolach głównych wystąpią: Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz, Natalia Brudniak. W pozostałych rolach: Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski, Oliwia Bieniuk, Monika Miller, Helena Chorzelska, , Lea Olesiak, Łukasz Strzałka, Radosław Rutkowski, Magdalena Soczawa, Robert Szewczyk, Bartosz Winiarski, Michał Głowacki, Aleksandra Fronczak i Przemysław Saleta.

Producentem "Gliniarzy" jest Outset Films. Nowy sezon serialu liczy 60 odcinków.

Nowy sezon "Gliniarzy" od 27 lutego, od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:00 w Polsacie oraz dostępny również online w Polsat Go!

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Gliniarze | Oliwia Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy