Gliniarze
Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 2783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gliniarze": Nowe przygody i nowe problemy! Monika Miller o serialu

Serial "Gliniarze" od lat ma stałe grono fanów, którzy z niecierpliwością czekają na nową odsłonę przygód ulubionych bohaterów. Od kilku sezonów w produkcji możemy oglądać Monikę Miller w roli Żanety Kujawskiej, która dzielnie wspiera gliniarzy w ich pracy.

W najnowszym sezonie "Gliniarzy" na fanów czeka sporo emocji. W centrum wydarzeń, bardziej niż w poprzednich seriach, znajdzie się Żaneta Kujawska - specjalistka od cyberprzestępczości, w którą wciela się Monika Miller. Mieliśmy okazję z nią porozmawiać o jej bohaterce i nowych odcinkach produkcji Polsatu. Fanów z pewnością ucieszy fakt, że Żaneta przejdzie jeszcze większą przemianę i zacznie dogadywać się z innymi bohaterami.

Reklama

"Jest kilka bardzo dużych zmian. Największa jest taka, że ta postać przestała być taka sceptyczna do pracy w policji, bardziej się zadomowiła na komisariacie, dogaduje się lepiej ze wszystkimi gliniarzami. Zniknął ten taki element pyskatości, cynizmu. Teraz jest milutka, jest fajnie - jest uśmiechnięta" - mówi Monika Miller.

Jakich ciekawostek Monika Miller dowiedziała się o cyberprzestępczości podczas prac nad serialem? Jeden z tekstów zapamięta na zawsze!

"Jak najbardziej - nie wiedziałam bardzo wiele rzeczy. Inni aktorzy pomagali mi na planie (...) Mam już w głowie wypalony tekst, że "nie pomogę wam namierzyć tego telefonu, bo to nie zarejestrowany prepaid na kartę z zagranicy. Tak że te teksty już mam przyswojone".

Praca na planie "Gliniarzy" idzie w zawrotnym tempie - zdarza się, że jednego dnia kręcone są dwa odcinki. Wszyscy jednak są doskonale przygotowani.

"Nie ma czasu na pomyłki, nie ma czasu na to, że ktoś nie zna tekstu. Szanujemy swój czas i czas osób, które pracują w produkcji" - opowiada Monika Miller w rozmowie z Interią. Więcej o pracy aktorów możecie dowiedzieć się z poniższego wideo.

Co czeka "Gliniarzy" w 14. sezonie?

Jak zawsze, cytując oficjalny opis, "widzowie serialu mogą oczekiwać nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych strzelanin, bójek i spektakularnych pościgów. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się z bezwzględnymi handlarzami bronią, których pod przykrywką rozpracowywał detektyw Krzysiek Chrobociński. Nie zabraknie porachunków gangów, napadów na bank, zemsty, ucieczki z konwoju i wiele innych".

Monika Miller jest aktorką, piosenkarką, influencerką, modelką. W 2019 roku mogliśmy oglądać ją w dziesiątej edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Na scenie występowała razem z Janem Klimentem i odniosła niemały sukces. Jednak największą pasją Moniki Miller jest muzyka.

"Gliniarze": Gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki 14. sezonu serialu "Gliniarze" od 27 lutego 2023 roku w Telewizji POLSAT.

Zobacz też:

"Rodzina na Maxa": Serial Polsatu przełamuje obyczajowe tabu!

"Bracia": Dominika Kachlik o najnowszej produkcji Polsatu. "Bardzo wierzę w ten serial"

Ilona Ostrowska jest nie do poznania! Gwiazda "Rancza" nie przypomina już słynnej Lucy

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Gliniarze | Monika Miller
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy