Reklama

Gliniarze

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1043
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gliniarze": Monika Miller odkrywa karty!

Wnuczka premiera Leszka Millera od kilku lat obecna jest w polskim show-biznesie. Monika Miller początkowo wzbudzała duże kontrowersje, z czasem zdobyła liczne grono fanów. Od niedawna można ją zobaczyć w serialu "Gliniarze". Naszemu reporterowi jako pierwszemu zdradziła, co wydarzy się u jej bohaterki, ile warte są jej tatuaże i czy ma chłopaka!

Damian Glinka, Interia: Co ciekawego w nowym sezonie "Gliniarzy" wydarzy się u Żanety Kujawskiej?

Reklama

Monika Miller: - Będzie oczywiście rozwiązywać wszystkie cybersprawy oraz hakować. Bardzo się cieszę, że w tym sezonie zostanie uchylony rąbek tajemnicy o problemach z przeszłości Żanety.

A co to za problemy?

- Tego niestety nie mogę zdradzić. Jednak jako hakerka mogła gdzieś tam kiedyś sporo namieszać. Nie do końca było to dobre...

Czyli Żaneta wpadnie we własne sidła?

- Tak. Tak bym to ujęła.

Jak ci się pracuje na planie "Gliniarzy"?

- Przyzwyczaiłam się już do warunków pracy w na planie serialu. Mam "obczajone" miejscówki oraz przynoszę swoje jedzenie. Przywykłam do ludzi i czuję się tu bardziej domowo niż kiedyś. Dobrze mi się pracuje!

W którym miejscu na planie spędzasz najwięcej czasu?

-  W social roomie. Oglądam tam przeróżne rzeczy na YouTube.

Przekaż 1% na Fundację Polsat rozliczając PIT TUTAJ

W nadchodzącym sezonie "Gliniarzy" na widzów czeka wiele niespodzianek. Nowe historie, inspirowane autentycznymi wydarzeniami, które sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu. Już na samym początku nasi bohaterowie zmierzą się między innymi z porywaczem autobusu szkolnego, szaleńcem, który strzela do przypadkowych przechodniów czy przebiegłym politykiem próbującym manipulować działaniami detektywów. 

10 sezon "Gliniarzy" już od 1 marca, od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:00 w Polsacie.

Kolejna część wywiadu z Moniką Miller na następnej stronie --->

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje