Glee

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 274
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialowe gwiazdy, które mają sporo za uszami

Na swoim koncie mają liczne sukcesy i dużą popularność. Jednak branża aktorska to nie tylko sława, pieniądze i imprezy branżowe. Okazuje się, że ci serialowi aktorzy w przeszłości weszli w konflikt z prawem, co poskutkowało nadszarpniętą reputacją, wysokimi grzywnami i wyrokami. Problemy z używkami, jazda pod wpływem alkoholu, kradzieże i rozboje - co mają na sumieniu serialowe gwiazdy?

Lindsay Lohan


Lindsay Lohan, znana między innymi z serialu "Glee", nie miała łatwego życia... Choć na początku jej kariera zapowiadała się obiecująco, jako nastolatka nie poradziła sobie ze sławą i popadła w uzależnienia.

Nie obyło się bez kłopotów Lohan z prawem. Gwiazda była wielokrotnie aresztowana i skazana, m.in. za prowadzenie samochodu pod wpływem niedozwolonych środków, spowodowanie wypadku, pobicie czy też kradzież.

Raz została nawet skazana na 90 dni więzienia, wtedy też polecono jej podjęcie leczenia w klinice odwykowej, gdzie spędziła trzy miesiące.

Reklama

Dziś aktorka wychodzi na prostą i skupia się na odbudowywaniu swojej kariery.

Stephen Collins

Stephen Collins, czyli pastor z serialu lat 90. "Siódme niebo", wywołał swoim wyznaniem potężną burzę medialną.

Na jaw wyszło, że przed laty aktor wielokrotnie dopuścił się molestowania nastoletnich dziewczynek. Jego wypowiedź zawierającą przyznanie się do winy zarejestrowała żona aktora podczas rozmowy z psychoterapeutą.

Jedną z ofiar okazała się dziewczynka z bliskiego otoczenia Collinsa. Głos w tej sprawie zabrał sam oskarżony. Na łamach jednego z czasopism przyznał się publicznie do popełnienia tego przestępstwa, jednocześnie okazując skruchę.

"40 temu zrobiłem coś strasznego, czego bardzo żałuję. Po tym wszystkim starałem się jednak być dobrym i prawym człowiekiem" - powiedział.

Winona Ryder

Popularność zdobyta w bardzo młodym wieku. Trudne przeżycia miłosne doprowadziły Winonę do kłopotów z prawem, depresji i myśli samobójczych.

Była aresztowana za kradzież ubrań wartych prawie 6 tysięcy dolarów, za co została ukarana 480. godzinami prac społecznych i grzywną. Na 15 lat słuch o niej zaginął. 

Tak długa przerwa pomogła aktorce odzyskać pełne zdrowie psychiczne, dzięki czemu była w stanie powrócić na ekrany. W 2016 roku Winona Ryder zaskoczyła swoich fanów rolą w serialu "Stranger Things", którą podbiła serca widzów. Niektórym wciąż przypomina dawną, młodą Winonę.Tomasz Stockinger

Aktor "Klanu" w 2009 roku również wykazał się brakiem rozwagi. Będąc pod wpływem alkoholu wsiadł za kierownicę i spowodował wypadek, w efekcie którego poszkodowane zostały osoby z dwóch pojazdów, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Choć nikomu nie stało się nic poważnego, jedna uczestniczka wypadku została przewieziona do szpitala na badania.

Kiedy Stockinger został zatrzymany przez policję, okazało się, że w wydychanym powietrzu miał aż 2,5 promila alkoholu!

Aktor "Klanu" stracił prawo jazdy na trzy lata, a sąd wymierzył mu karę roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata i 10 tysięcy złotych grzywny. W rozmowie z prasą przeprosił poszkodowanych w wypadku.

 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy