Glee

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 276
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Premiera z pompą!

Pamiętacie piąty odcinek drugiego sezonu "Glee", w którym szkolny chór z Limy śpiewał piosenki z "The Rocky Horror Show"? Teraz możecie sami przekonać się o potędze tego kultowego, znanego na całym świecie musicalu. W warszawskim Och-Teatrze wystawił go Tomasz Dutkiewicz.

Informacja o tym, że Och-Teatr szykuje premierę "The Rocky Horror Show" na 1 kwietnia, brzmiała jak primaaprilisowy żart. To jednak wcale nie był dowcip! Premiera naprawdę się odbyła, a spektakl od razu zyskał opinię rewelacyjnego i... perwersyjnego widowiska, jakiego dotąd nie widziała warszawska publiczność.

Choć w przedstawieniu biorą udział przede wszystkim nieznani jeszcze szerokiej widowni młodzi wykonawcy, w obsadzie znaleźć można nazwiska aktorek i aktorów, którzy grali w naszych ulubionych serialach. I tak: w rolę Janet wciela się z ogromnym wdziękiem Aneta Todorczuk-Perchuć, czyli Agnieszka Augustynek z "Samego życia", Magentę gra Anna Oberc, czyli Jola Ładosz z "Majki", a Rocky'ego - demoniczny, rewelacyjny Maciej Radel, czyli Wojciech Wycior vel Bażant z "BrzydUli".

Reklama

Na premierowy pokaz "The Rocky Horror Show" przyszli goście, o jakich marzyć mogą organizatorzy każdej premiery. Spektakl obejrzeli między innymi: laureat Oscara - Andrzej Wajda, członek Comedie Francaise - Andrzej Seweryn, największa chyba gwiazda polskiego kina - Bogusław Linda (Jan Tarnowski z "Ratowników") oraz producent "Przepisu na życie", "Linii życia", "Czasu honoru", "Hotelu 52", "Chichotu losu", "Blondynki" - Michał Kwieciński. Na widowni dostrzegliśmy też Andrzeja Strzeleckiego, czyli doktora Tadeusza Koziełło-Kozłowskiego z "Klanu", i Marię Winiarskę, czyli Alicję Marczyńskę z "Klanu".

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z premiery "The Rocky Horror Show". Mamy też dla Was mnóstwo fotek z samego przedstawienia. Obejrzyjcie je koniecznie! I koniecznie wybierzcie się do Och-Teatru na musical, którym od prawie 40 lat zachwyca się cały świat.

Widzieliście, jak "The Rocky Horror Picture Show" wyglądał w "Glee"? Zajrzyjcie do naszej galerii i się przekonajcie.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Majka | BrzydUla | Samo Życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama