Reklama

Glee

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 253
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa gwiazda z "Glee". Posłuchaj 19-letniej Filipinki

Oprah Winfrey nazwała ją "najbardziej utalentowaną dziewczyną na świecie".

Charice zaczynała od telewizyjnych konkursów wokalnych w rodzimych Filipinach. W 2005 roku zajęła 3. miejsce w tamtejszym odpowiedniku "Idola".

Reklama

Globalna popularność przyszła w 2007 roku, gdy młoda wokalistka jako FalseVoice zaczęła umieszczać swoje nagrania w serwisie YouTube. Ani się obejrzała, a miała już na liczniku miliony wejść!

W tym samym roku po raz pierwszy w życiu poleciała do Stanów Zjednoczonych, na zaproszenie popularnej prezenterki Ellen DeGeneres, która zachwyciła się nią po obejrzeniu jednego z youtube'owych filmików.

W 2008 roku Charice wydała na Filipinach swój debiutancki album, który pokrył się Platyną. Kilka miesięcy później do swojego programu zaprosiła ją Oprah Winfrey. Słynna dziennikarka skontaktowała się po emisji show z producentem Davidem Fosterem. Poprosiła go, by pomógł nastolatce zaistnieć w Stanach i na świecie.

W tym samym czasie talent Charice zaimponował Andrei Bocellemu, który zaproponował Filipince, by wystąpiła na jego urodzinowym przyjęciu. Zgodziła się.

Kariera dziewczyny nabrała zawrotnego tempa. Charice występowała w duetach z gwiazdami (m.in. z Celine Dion) i w programach telewizyjnych na całym świecie, a także w serialu "Glee" - zobacz:

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Glee

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje