Glee
Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 278
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Matthew Morrison nagrał płytę

Śpiewający aktor Matthew Morrison przeniesie ducha swej firmowej roli nauczyciela zafascynowanego Broadwayem z popularnego serialu "Glee" na płytę. Gwiazdor nagrał album "Where It All Began" z wyborem standardów musicalowych.

Gwiazda serialu "Glee" Matthew Morrison jako zafascynowany Broadwayem nauczyciel, prowadzący kółko muzyczne w amerykańskiej szkole średniej zdobył serca młodocianej widowni na całym świecie. Śpiewający aktor już wkrótce może zyskać podobną popularność także poza ekranem telewizyjnym. Morrison przygotował płytę "Where It All Began", na której sięgnął po najsłynniejsze przeboje musicalowe.

- To płyta, jaką zawsze chciałem nagrać - deklaruje Morrison. - Cieszę się na samą myśl, że już wkrótce będę się nią mógł ze wszystkimi podzielić - dodaje.

Reklama

Krążek "Where It All Began", na którym usłyszeć będzie można tak znane kompozycje, jak "Singing In The Rain","The Lady Is A Tramp" czy "Luck Be A Lady" ma wyjątkowe znaczenie dla Morrisona z dwóch powodów. To nie tylko swoiste przeniesienie na płytę jego najsłynniejszej roli z serialu "Glee", ale także powrót do jego aktorskich początków. Obecny gwiazdor małego ekranu zdobywał niegdyś szlify na deskach teatru, m.in. w popularnym "Footloose" i "Lakierze do włosów".

- To była wspaniała podróż w czasie, do mych korzeni - mówi o pracy nad płytą podekscytowany Morrison. Płyta Matthew Morrisona "Where It All Began" ukaże się 4 czerwca.


swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Glee | seriale | Matthew Morrison
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy