Glee

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 274
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Kate Hudson się zaręczyła! Aktorka pokazała pierścionek

Zanosiło się na to od dłuższego czasu i w końcu stało się. Kate Hudson ogłosiła, że właśnie zaręczyła się ze swoim wieloletnim partnerem, muzykiem Dannym Fujikawą, z którym ma córeczkę Rani Rose. Gwiazda, ogłaszając tę wiadomość na Instagramie, zasugerowała też, że szykuje się już do ślubu. W poście napisała bowiem "Chodźmy!" i dodała emotikony panny młodej, pana młodego i kościoła.

Ślub już w planach?

O tym, że przyjęła oświadczyny Danny’ego Fujikawy, aktorka poinformowała fanów na Instagramie. Opublikowała w najnowszym poście zdjęcie, na którym całuje się z muzykiem, a na pierwszym planie widać na jej serdecznym palcu pierścionek zaręczynowy. Dla tych, którzy mieliby wątpliwości, co oznacza ta fotografia, aktorka dodała krótki wpis: "Chodźmy!" oraz emotikony panny młodej, pana młodego oraz kościoła.

Kate Hudson niewątpliwie ma słabość do "chłopców z gitarą", bo Danny Fujikawa to kolejny muzyk, który zdobył jej serce. Wcześniej była związana z Mattem Bellamy, liderem zespołu Muse i ma z nim 10-letniego syna Binghama. Zaś pierwszym mężem aktorki był rockman Chris Robinson. Ze związku z nim również ma syna, 17-letniego Rydera Robinsona.

Reklama

Witaj w rodzinie!

Wszystko wskazuje na to, że planowane małżeństwo aktorki z Fujikawą będzie trwalsze niż pierwsze z Chrisem Robinsonem, które zakończyło się po siedmiu latach. Kate i Danny mieli już czas, by się dotrzeć, bo są parą od pięciu lat, a znają się od lat kilkunastu. Aktorka poznała swojego przyszłego męża dzięki dwóm przyjaciółkom, Erin i Sarze Foster, które są przyrodnimi siostrami Danny’ego Fujikawy. Wiadomość o zaręczynach bardzo ucieszyła siostry Foster. Erin w komentarzu pod postem aktorki napisała.

Miłość po 15 latach

Gdy Hudson i Fujikawa spotkali się po raz pierwszy, aktorka była w ciąży z najstarszym synem. Musiało minąć jeszcze wiele lat, zanim połączyła ich miłość. O tym, jak narodził się ich związek, aktorka zdradziła na Instagramie, gdy świętowali swoją pierwszą rocznicę. Opublikowała wtedy zdjęcie z ich wspólnej wycieczki.


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Kate Hudson | Muse

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy