Glee

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 274
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Glee": Gwiazda serialu utonęła? Trwają poszukiwana Nayi Rivery

Jak donoszą zagraniczne media, trwają poszukiwania 33-letniej Nayi Rivery. Aktorka i piosenkarka, znana szerokiej publiczności z serialu "Glee", wypożyczyła motorówkę i wybrała się z 4-letnim synem w środę po południu na rejs.

Po trzech godzinach na jeziorze Piru żeglarze zauważyli dryfującą motorówkę.

Na jej pokładzie znaleziono śpiącego czterolatka, który powiedział, że udał się na wycieczkę ze swoją mamą. Dziecko miało na sobie kamizelkę ratunkową.

Żeglarze skontaktowali się ze strażą przybrzeżną, która rozpoczęła poszukiwania Rivery, korzystając z pomocy śmigłowców oraz zespołu nurków, jednak wraz z nastaniem wieczoru akcję przerwano. Do jej wznowienia ma dojść w czwartek wczesnym rankiem.

Jak donoszą TMZ oraz CBS Los Angeles, lokalne władze poinformowały, że trwa akcja poszukiwawcza. Warunki są bardzo trudne - jezioro jest pełne gruzu i korzeni, a władze przypuszczają, że ciało (jeżeli doszło do utonięcia; szeryf Ventura County uważa aktorką zmarłą) może wypłynąć na powierzchnię w okresie siedmiu do dziesięciu dni.

Reklama

W poszukiwaniu aktorki mają wkrótce pomóc wyspecjalizowani płetwonurkowie.

Za powodzenie akcji poszukiwawczej kciuki trzymają fani i koledzy z planu aktorki. Harry Shum Jr., aktor "Glee" z napisał na swoim Twitterze, że modli się za Nayę.

33-letna Naya Rivera jest byłą gwiazdą młodzieżowego serialu "Glee", w którym przez sześć sezonów wcielała się w cheerleaderkę Santanę Lopez.

Później pojawiła się w takich produkcjach jak "Pokojówki z Bevelry Hills" oraz "Step Up: High Water".

Rivera była również wokalistką - w 2013 roku wydała swój pierwszy singiel zatytułowany "Sorry".

W 2014 r. wyszła za mąż za aktora Ryana Dorseya, ojca jej dziecka. Ich małżeństwo zakończyło się w 2018 roku.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy