Reklama

Glee

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 263
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Facebook dał im prawdziwe życie

Co ulubiony serialowy bohater porabia w wolnym czasie? Czy szuka miłości? Jak radzi sobie z problemami? Najprościej... samemu go o to spytać!

Tego jeszcze nie było! Fani coraz częściej zakładają profile swoich ulubieńców na serwisach społecznościowych, sprawiając, że fikcyjne postaci "ożywają". Bohaterowie komentują wydarzenia, które spotykają ich w serialowej rzeczywistości, doradzają internautom np. co ugotować, a czasem zdradzają, co ich spotka na ekranie w najbliższej przyszłości.

Reklama

Co u mnie słychać?

Wchodząc na profil Anki (Magdalena Kumorek) z "Przepisu na życie" od razu widać, że w jej życiu nienajlepiej się dzieje, po tym jak zostawił ją Andrzej (Piotr Adamczyk).

- Obudziłam się rano. Jego nie było przy moim boku, jak to zwykle bywało. Zastanawiałam się przez dłuższą chwilę, czy jest sens wstawać - pisze zrezygnowana.

- Nawet "You can dance" nie chce mi się oglądać. Kiedyś lubiłam ten program, a teraz to takie bez znaczenia... - dodaje.

Fani starają się ją pocieszyć, zapewniają, że wszystko jakoś się ułoży. W pewnej chwili na jej profil wpada z wizytą przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka) i podpytuje jak jej samopoczucie w ciąży. Innym razem odwiedza ją Konstancja (Małgorzata Socha) z "Prosto w serce", by poprosić o jakiś przepis na potrawę, którą mogłaby uwieść Artura (Filip Bobek). Brat jej ukochanego ma również swój profil w serwisie. Możemy się z niego dowiedzieć, że Rafał (Jacek Braciak) bezustannie zajęty jest... knuciem.

- Mam zamiar wygrać ten przetarg na parking! Nic i nikt mnie nie powstrzyma! - odgraża się.

Globalny fenomen

Zjawisko już od dłuższego czasu jest bardzo modne za Oceanem. Tam postaci posiadają nawet po kilkaset tysięcy fanów (w Polsce to dopiero setki). Sue Sylvester (Jane Lynch) z hitowego "Glee" na jednym z profili ma prawie 850 tys. sympatyków! Podobnie Barney Stinson (Neil Patrick Harris) z "Jak poznałem waszą matkę". Komentarze użytkowników pod pojedynczym postem idą w setki, a kliknięcia "Lubię to" - w tysiące.

Drogi pamiętniczku...

"Ożywianie" serialowych bohaterów nie dotyczy tylko facebooka. Na jednej z polskich stron sympatyków "Mody na sukces" prowadzony jest pamiętnik Brooke Logan (Katherine Kelly Lang). - - Drogi pamiętniku. Stan zdrowia Eryka nie ulega zmianie. Bridget poinformowała mnie, że mąż Donny został podłączony do respiratora. Nie mogę w to uwierzyć. Eryk musi walczyć o życie, dla swojej żony, dla dzieci, dla mnie! - czytamy w jednym z wpisów. Fani są zachwyceni możliwością interakcji z ponętną bohaterką.

- Brooke, wybierz Nicka! Ridge to nudziarz - doradzają jej.

Skąd taka popularność tego nowego zjawiska?

W ŚwiatSeriali.pl piszemy również o życiu innych gwiazd. Sprawdź najnowsze serialowe plotki!

----------------------------------------------------------------------------------------

Najnowszy numer "Świata Seriali" na rynku już 28 marca.

Exclusive: Popisowe potrawy Anki z "Przepisu na życie". Zobacz, z czego słyną kucharze z restauracji Imbir.

"Usta usta": Julka ginie w wypadku samochodowym. Adam jednak nie przyjmuje tego do wiadomości. Zachowuje się tak, jakby jego żona nadal żyła i razem z nim wychowywała synka Leona.

"M jak miłość": Krystyna i Wojciech powiedzą sobie "tak" w USC. Na ich ślubie pojawią się wszyscy zaproszeni goście. Jako pierwszy życzenia - "powodzenia na nowej drodze życia" - złoży im Zbyszek Filarski.

"Na Wspólnej": Gosia i Piotr oznajmiają Zimińskim, że są już zaręczeni. Co więcej, mają też ustaloną datę ślubu. Uroczystość odbędzie się za trzy tygodnie w małym kościółku na warszawskiej Pradze.

Zaprosili nas - Jennifer Aniston ("Przyjaciele") właśnie przeprowadziła się z Los Angeles do Nowego Jorku. Za nowy dwupoziomowy apartament zapłaciła... 15 milionów dolarów!

Z ostatniej chwili - Skandal w "Hotelu 52". Marta perfidnie wykorzystana przez znanego aktora Cypriana Borowicza.

Fan tv - Paul Wesley z "Pamiętników wampirów" przyznaje, że gdyby nie został aktorem, to rozpocząłby karierę jako dziennikarz śledczy!


Zapraszamy na oficjalny profil dwutygodnika "Świat Seriali" na facebooku:

http://www.facebook.com/prasa.swiatseriali

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje