Reklama

Głęboka woda

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 216
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Trzy gwiazdy wpadną w miłosną... histerię!

Bartłomiej Topa, czyli Jacek Wrzesiński z "Głębokiej wody", Szymon Bobrowski, czyli Bronek z "Krwi z krwi", i Magdalena Boczarska, czyli Marta z "Misji Afganistan", przygotowują się do premiery komedii "Histerie miłosne", którą już od 8 listopada oglądać będzie można w warszawskim Teatrze Buffo.

"Histerie miłosne", reklamowane jako komedia lekko obyczajowa, odniosły ogromny sukces na Broadwayu, gdzie w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku grane były co wieczór przez ponad 3 lata. Sztukę Murraya Schisgala, dramaturga i scenarzysty filmowego, autora m.in. scenariusza do kultowej komedii "Tootsie", wystawiał już przed laty warszawski Teatr Studio.

Reklama

Za kilka dni "Histerie miłosne" przetłumaczone na nowo przez Bartosza Wierzbiętę wejdą na afisz Teatru Buffo. Na scenie zobaczymy trzy doskonale znane z seriali gwiazdy: Magdalenę Boczarską, Bartłomieja Topę i Szymona Bobrowskiego. 

Bohaterem "Histerii miłosnych" jest Marian (Szymon Bobrowski), mężczyzna, który planuje zamordować żonę (Magdalena Boczarska). Kiedy przypadkowo spotyka na moście szkolnego kumpla (Bartosz Topa), wpada na pomysł, by wykorzystać go do pozbycia się kobiety stojącej na drodze do jego szczęścia u boku kochanki.

Sztuka Murraya Schisgala łączy w sobie elementy absurdalnego humoru i klasycznej farsy, w której tragiczne i śmieszne wydarzenia następują sobie w szalonym tempie.

W poniedziałek odbyła się otwarta dla przedstawicieli mediów próba "Histerii miłosnych", podczas której zaprezentowane zostały obszerne fragmenty komedii Schisgala.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z próby z udziałem Magdaleny Boczarskiej, Bartłomieja Topy i Szymona Bobrowskiego.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje